Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Aldıgım akülü sandalyenin parasını geri alabilirmiyim

Sponsor Bağlantılar

geri odemesi olur mu bilgim yoktu 1 hafta once aldım ne yapmalıyım?

G7-L01 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Mehmet Yalçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Akülü sandalye için devlet ödeme yapmıyor doktordan rapor alacaksınız tabi verirlerse oda nerdeyse imkansız devletten akülü sandalye almak çok teferruatlı iş zaten almışsınız almadan ugraşın derdim ama alınan birşey için para ödemezler

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Akülü sandalyeyi satın aldığınız medikal firma fatura kestimi?
    Eğer faturayı kesmemişse, şuradaki talimatlara göre hareket edin. http://engelliler.gen.tr/f21/sgk-aku...elgeler-28020/

Eğer raporda akülü sandalye kullanması uygundur yazarsa, ve akülü sandalyeye henüz fatura kesilmemişse SGK dan paranın bir miktarını geri alabilirsiniz. Burada akülü sandalye satan medikalcinin bir kaybı yok. Sonuçta geri ödemeyi devlet yapacak. Eğer medikalciniz anlayışlı biriyse size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Ben %40 sonradan engelli yım otomobili m var aparatlı, fakat engellilere kanunlar gereği bazı özel haklar verilmiş bunlardan biride sağlık raporlarının tekrardan yenilenmesi, ben ehliyeti mi yeniler ken tekrardan sağlık raporu çıkardım tam teşekülü bir devlet hastanesinde yanılmıyorsam 350 Tl ödedim
    Sorun engelli yeni bir rapor çıkardığı için özel hakka giriyormuş güler misin ağlar mısın çok şükür biraz param vardı annem den almıştım,
    Işın komik tarafı engelli olmayan kardeşlerim e abi lerime sağlık raporları ücretsiz, anlıyacak olursanız siz bilecek olduysanız, kısacası et tırnak tan ayrılmıyor, engelli insanlarda tehditlere maruz yaşam mücadelesini sürdürüyor engelli insanlarda kötü alışkanlıklar la baş başa kalıyor, kimi sigara, kimi uyuşturucu alkol tüketiyor, ha isteğe bağlı mı hayır arkadaş kurbanları,

ME301T cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)