Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

İşitme engelli oranı kaç çıkar

Sponsor Bağlantılar

7 yaşında bir çocuğum var işitme engelli sol kulak 90db sağ kulak 20db ağır işitme engelli yazıyor raporda bera testi ise 5. Dalgada sol %100 sağ %30 heyete raporu sunduk. Sistemdeki hesaplamada % 90 çıkıyor sonuç tahmini yüz kaç oranında rapor alırım teşekürler.

Üye

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

tam emin değilim ama %90 için %48 yazıyor özür oranları cetvelinde. aşağıdan çek edebilirsiniz.

http://www.diabetcemiyeti.org/c/ozur...ri-yonetmeligi

Çok geçmiş olsun bu arada.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Öncelikle vermiş olduğunuz bilgi için teşekürler. Bende bunu kontrol ettim. Fakat iki kulağın yüzdesi % 100 'ün üstünde bu bu oranları degistrirmi balthazard hesaplamasında %90 çıkıyorda bu biraz aklimi karistirdi?

Üye

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Rica ederim ama konu ile ilgili fazla bir bilgim yok, size ne için lazım ki engelli raporu, %40 ve üzeri yeterli oluyor çoğunlukla

Üye

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Herkese merhaba. Aranızda yeniyim. Ben iki kulağımdan da orta kulak iltihabı sebebi ile ameliyat oldum. Sağ kulağımdan ileri sol kulağimdan hafif derecede işitme kaybım mevcut.sol %42 sağ %97.. Bu yüzden işyerinde problem yaşıyorum. Cihaz da etki etmiyor. Bugün hastaneye sağlık kurulu için başvurdum isitme testi istendi teste girdim ama evragi kurula vermedim daha.%40 rapor çıkar mı veya çıkması için ne gerekli. Cevap verirseniz memnun olurum. Kolay gelsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)