Like Tree1Beğeni

Konu: Kalp hastalıkları rapor oranları

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Sorunuza aşağıdaki ekte yanıt verilmiştir.

http://engelliler.gen.tr/f25/kalp-ka...80/#post139082

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Bilen arkadaş yazarsa sevinirim

Ben ritim bozuklugu nedeni ile ablosyon operasyonu yecirdim ve kapbim de 3 adet 1 mm 2mm olmak uzere delik var rapor orani tahmini ne olur

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Selam hipertansiyon proinuteri karaciger yaglanmasi evre 2 ankilizan spondolit sinponi ilac kullanıyorum obstruk hipokrolit kardiyomiyopati var ozur oranim ne olur cevap verirseniz sevinirim 1998 ssk giris 7138 pirim var

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

kalp kapakciklarinin ucude orta ileri duzduze

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

3 kapakda da sorun var puanlamasi nasil oluyor ?? mkh%30 ,akh%30 verilmis.. orta ciddi tk sorunumuz var tesbit edilmis karsisi bos bırakılmıs .... tk icin de ayri puan verilmesi gerekmiyor mu ???

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Merhaba 2017 yılında gögüs ağrısı şikayeti ile kardiyoloji bölümüne giderek muayene oldum ekg ve efor çekildi akabinde bt çekimi için gün verilerek nabız düşürmek için belog 50 mg kullandım fakat nabız düşmediği için bt çekilemedim beni anjuo ya aldılar anjuo da dr bir koroner arterde sadece %20 tıkanık olduğunu ve açtığını söyledi hastaneden herhangibir şekilde epkriz raporu almak aklıma gelmedi ve bu ilden ayrıldım 2020 yılında ise tekrar gögüs ayrısı ile trabzon ilinde kardiyolojıye gttim burada perfizyon sintgrarisi çekildi EF 59 olarak görünüyor dr 2 yıllık ilaç rporu düzenledi ve e nabızda hastalığım aterosletorık kalp hastalğı yazıyor bu rahatsızlık ile engel oranım sizce %10 mu %30 mu cevaplarınız için şimdiden tşk ederim

Üye

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı efulim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba 2017 yılında gögüs ağrısı şikayeti ile kardiyoloji bölümüne giderek muayene oldum ekg ve efor çekildi akabinde bt çekimi için gün verilerek nabız düşürmek için belog 50 mg kullandım fakat nabız düşmediği için bt çekilemedim beni anjuo ya aldılar anjuo da dr bir koroner arterde sadece %20 tıkanık olduğunu ve açtığını söyledi hastaneden herhangibir şekilde epkriz raporu almak aklıma gelmedi ve bu ilden ayrıldım 2020 yılında ise tekrar gögüs ayrısı ile trabzon ilinde kardiyolojıye gttim burada perfizyon sintgrarisi çekildi EF 59 olarak görünüyor dr 2 yıllık ilaç rporu düzenledi ve e nabızda hastalığım aterosletorık kalp hastalğı yazıyor bu rahatsızlık ile engel oranım sizce %10 mu %30 mu cevaplarınız için şimdiden tşk ederim
    Anjio oldum 2 stend takıldı ef50 cıktı şimdi sürekli 55 raporum var

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)