Like Tree8Beğeni

Konu: Özürlü Sağlık Kurulu Rapor Ücretleri hakkında

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

durun bakalım devlet daha ne göller atacak engellilere sabredip bekleyelim yazık gerçekten

GülerAkköse bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Ankara üniversite hastahanesi de "üniversite hastahanesi" olmasını sebep göstererek 300 tl rapor başvuru ücreti istiyor.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Selamin aleyküm ziyadesiyle anlatmak ve fazla da uzatmak istemiyorum benim şuan sol kulağimda tahminim %85 gibi bir kayip var sağ kulağimda ise %60 gibi bir kayip var şuana kadar başvurduğum iş yerlerine beni kulağimdan dolayi işe almadilar ben bu kayiplarla %40 ve üzeri raporunu alabilirmiyim alamazsam zor duruma düşerim.yarin hastaneye gidicem almayi düşünüyorum ilk defa gidicem ücret ödiyecekmiyim akil akildan üstündür sizin bilgilerinize şuan çok ihtiyacim var

Mehmet Yalçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

2022 özlük hakları için rapor istediğinizi belirtirseniz ücret almayacaklardır, ancak ücret isterlerse para alınmaması gerektigini sağlık kurulu kalemine itiraz edin daha olmadı başhekime kadar çıkın ücret ödemeyin

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Teşekkür ederim bişe daha sormak istiyorum bugün hastaneye gittim engelli raporu almak için sağlik kurulu bölümüne gittim beni o gün içerisinde muayene etmediler yani raporu alamadim nisanin 19 una gün verdiler ben ekpss sinavina gircrktim ama kayit yapamicam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)