Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi Mehmet Yalçın

Konu: İlaçlarımı alamıyorum nasıl bir gss kapsamına girsem ücretsiz alabilirim?

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

İlaçlarımı alamıyorum nasıl bir gss kapsamına girsem ücretsiz alabilirim?

Sponsor Bağlantılar

slm. ben anneme bakıyorum ve bakım maaşı alıyorum.1 ay önce kalp krizi geçirdim stent takıldı.raporlu ilaçlarım var ve bu ilaçları ölünceye kadar kullanıcam.sosyal hizmetlere gittim bir yol göstersinler diye , başbakanın bakım maaşı alanların sigortalı olacağını söylediğini ama kanun çıkmadığını söyleyerek beni sgk ya yönlendirdiler.Dışardan pirim öde dediler.zaten aldığımız parayla zor geçiniyoruz ilaçlar çok para tutuyor.birde pirim parası ödersem ilaçlarn 2 katı para.ne yapmalıyım bir yol gösterirseniz sevinirim.çok tşk ederim kolay gelsin

Mehmet Yalçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

36 lira falan olması lazım para yatırıyorsunuz aylık bir yerde sigortalı çalışıyormuşsunuz gibi ilaçları ücretsiz alabilirsiniz prim yatır demedeki amaç budur miktarı 36 lira olması lazım çok zorlamaz sizi sanırım şuanda hangi gss kapsamındasınız ki ilaçları alamıyorsunuz?
    GÜZEL ANAM bunu beğendi

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı Mehmet Yalçın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    36 lira falan olması lazım para yatırıyorsunuz aylık bir yerde sigortalı çalışıyormuşsunuz gibi ilaçları ücretsiz alabilirsiniz prim yatır demedeki amaç budur miktarı 36 lira olması lazım çok zorlamaz sizi sanırım şuanda hangi gss kapsamındasınız ki ilaçları alamıyorsunuz?
    çok tşk ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)