Bu konudan haberdar edilenler

Like Tree2Likes
  • 1 Post By Halil Yılmaz
  • 1 Post By cuneyt1eser

Konu: Daha önce penis büyütücü ürün kullanan oldu mu?

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Daha önce penis büyütücü ürün kullanan oldu mu?

Sponsor Bağlantılar

Selamlar arkadaşlar, bu konuyu biraz utanarak açıyorum. 2 yıllık evli bir bayanım başlarda kocam ile düzenli bir cinsel hayatımız vardı ancak zamanla bu yerini bir takım sıkıntılara bıraktı. Benim burada sormak istediğim organ büyütücü bir ürün kullanananız oldu mu? Etkileri nelerdir, yan etkisi olan birşeyi kullanmak istemem. Bu konuda tecrübeleri olan var mıdır? Pompalar bir takım ilaçlar kullanılmakta. Cerrahi müdahaleler ile de çözümler sunuluyor ama ben pompalara daha sıcak bakıyorum. İlaçların yan etkisi olabilir. Zaten ameliyatı kesinlikle düşünmüyoruz. Sizin bu husustaki tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Yazıları
    15
    Bahsedilme
    84 Gönderi
    Etiketleme
    10 Konu

Merhabalar, bu türden sorulara aslında dr dahi olsanız hastayı muayene etmeden yanıt vermeniz çok çok zor olur. Size önerim bu konuyu dr la konuşup onun önerilerini dikkate almanızdır. Hele hele internet üzerinden satışı yapılan cinsel ürünlere kesinlikle itibar etmeminizi öneririm.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Halil Yılmaz Nickli Üye
    den Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bu türden sorulara aslında dr dahi olsanız hastayı muayene etmeden yanıt vermeniz çok çok zor olur. Size önerim bu konuyu dr la konuşup onun önerilerini dikkate almanızdır. Hele hele internet üzerinden satışı yapılan cinsel ürünlere kesinlikle itibar etmeminizi öneririm.
    Cevabınız için teşekkür ederim Halil Bey. Doktor bir tanıdığımıza beyim danışmış ve organ büyümeye müsait dokular genişletilebilirse büyür demiş bizde penis büyütücü pompa ile bu işe yapmaya karar verdik. Bu hususta tekrar bilgilendirme yapacağım.

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Yazıları
    15
    Bahsedilme
    84 Gönderi
    Etiketleme
    10 Konu

Bilgilenirme yapmanız benzer sorunu yaşayan, yaşacaklar içinde yol gösterici olur. Teşekkürler...

Kategori Yöneticisi
    unuttum.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Yazıları
    17
    Bahsedilme
    10 Gönderi
    Etiketleme
    6 Konu

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Penis büyütücü pompa nasıl kullanılır | penispompasi.web.tr - YouTube bu hanımefendiden etkilenerek almıştık, gerçekten işe yaradı..

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı GizemileFerit Nickli Üye
    den Alıntı Mesajı göster
    Penis büyütücü pompa nasıl kullanılır | penispompasi.web.tr - YouTube bu hanımefendiden etkilenerek almıştık, gerçekten işe yaradı..
    bu büyüme cihazı kullanmayı bırakınca geri dönerek ufalmıyor değil mi

Banned

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Bu konuda bir tavsiyem var dinleyin o zaman
    Asagidaki linkten ürünü inceleyebilirsiniz
    Penis Büyütme ve Erken Boşalma Görsel Eğitim Rehberi(03.12.2012)Penis Büyütmede inanılmaz derecede iyi sonuçlar veren En güzel Penis Büyütme ve Erken Boşalma Eğitim Seti ile haz dolu anlar seni bekliyor. Üstelik tamamen doğal ve kısa sürede büyük sonuçlar alarak...

PENİS*BÜYÜTME ve ERKEN BOŞALMA

* * * * * **Cinsel gücü artırıcı, ereksiyon ilaçlarına son!!! İlaç ve fiziki ürünlere servet ödemeyin! Paranız cebinizde kalsın ve size öğreteceğimiz yöntemler ile kısa sürede etkili başarıya ulaşın...

* * * * * * Cinsel anlamda penisinizin büyüklüğü ile sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bunları artık kendinize dert etmenize gerek yok çünkü*En güzel Penis Büyütme ve Erken Boşalma Eğitim*setimiz sayesinde*Penisinizi ideal boyutlara getirebilmeniz mümkün olacaktır. Hatta eğitimlerimiz sizlere beklediğinizden çok daha iyi sonuçlar verecektir.*Penis Büyütme ve Erken Boşalma Eğitim setimiz*ile geceler artık daha uzun*olacak ve aldığınız zevk kat kat artacaktır. Penis Büyütme Rehberimiz kendi alanında ciddi başarıları kanıtlamış olan görsel içerikleri ile muhteşem bir üründür. Penis Büyütme ve Erken Boşalma Eğitimine dahil olupta kullanan kişiler çok kolay bir şekilde bu sorunlardan kurtulmuş ve cinsel hayatlarını renkli bir hale getirmişlerdir. Sizlerde bu sayede artık kendinize her şey için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

*Eğer Penisinizin yeteri kadar büyük olmadığını düşünerek penisinizden utanıyorsanız ve bu durum seks hayatınızı olumsuz yönde etkiliyorsa, kesinlikle yalnız olmadığınızı*bilmelisiniz çünkü*Penis Büyütmede etkili sonuçlar veren*En güzel Penis Büyütme ve Erken Boşalma*Eğitim Seti ile zevkli anlar sizi bekliyor.**Daha güzel ve sağlıklı bir*seks*hayatına ulaşarak sadece doğal yöntemler ile en kısa sürede etkili sonuçlar alarak*cinsel sorunları olan**her kesimden insan*için hazırlanmış bu çok özel sırlara*cinseltedavi.netin sunduğu*En Güzel*Penis Büyütme* ve*Erken Boşalmadan Kurtulma*Eğitim seti*ile çok yakınsınız...
    kutlay likes this.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Çok soran oluyor buradan son kez yazayım penispompasi.web.tr adresinden almıştık biz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)