Bu konudan haberdar edilenler

 1. #1
  Fırtına
  Guest

  Erken Boşalmaya Etkili Çözüm.!

  Sponsor Bağlantılar


  Erkeklerin korkulu rüyası olmaktan çıkacak..

  Erken boşalma sorunu birçok erkekte yaşanan bazen psikolojik nedenlere bağlı olarak bazen de biyolojik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan bir çeşit cinsel sağlık sorunudur. Bireylerin cinsel ilişki sırasında tam doyuma ulaşmaları cinselliğin ve beraberliğin ilerleyen safhaları için çok önemlidir.

  Bu noktada erkeğin kadın henüz doyum noktasına ulaşmadan boşalması ve bunun her ilişkide gerçekleşmesi hem ilişkinin hem de günlük yaşamın sorunlarla dolmasına sebebiyet verebilmektedir. Günümüzde psikolojik tedaviler ve tıbbi tedavilerin yanında bitkisel olarak alternatif tıp yöntemlerinden de faydalanılmakta ve erken boşalmaya çözüm aranmaktadır.

  Psikolojik manada erken boşalma sorunu yaşayan bireylerde de etkili olmaya başlayan bitkisel sağlık çözümleri kendisine güvenildiğinde kısa vadede ilişkinizde oldukça etkili bir şekilde hissedilecektir. Laboratuarlarda yapılan ilaçlarla aynı özellikleri gösteren bitkisel çözümler sayesinde kişinin erkeklik organı ilişki sırasında daha fazla kendisine hâkim olabilmekte ve zevk alma duyusunu daha uzun süre tadabilmektedir.

  Bitkisel ürünlerde genel manada amaçlanan olay seks sırasında penisin uyuşturulması ve buna bağlı olarak gelen darbelerle alacağı zevkin bir miktar uzatılması olayıdır. Yani erkeklik organı ereksiyon halinde iken dışarıdan gelen etkilere biraz geç cevap vermekte ve buna bağlı olarak ilişkinin süresi uzayabilmektedir. Bitkisel ürünleri kullananların aşırıya kaçmamaları ve bir doktor kontrolünde yakın zamanda soruna komple bir çözüm bulmaları önemli bir ayrıntıdır.


  bugün


 2. #2
  Fırtına
  Guest

  Erken Boşalma, Erken Boşanma Nedeni.!

  Sponsor Bağlantılar


  Üroloji polikliniklerine başvuran her dört erkek hastadan birinde erken boşalma problemi olmasına rağmen, erken boşalma problemiyle kliniğe başvurma oranı çok düşük..

  Sema Hastanesi Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Coşkun Şahin, birçok erkeğin utandığı için doktora başvurmayarak, ya tedavi olmayıp kaderine razı olduğunu ya da internet ortamında pazarlanan ürünlere rağbet ederek yanlış yollara saptığını söyledi.

  Erken boşalmanın tıbbi yardım alınması gereken bir problem olduğunu belirten Doç. Dr. Şahin, "Erken boşalma, erkeğin her zaman eşinden önce orgazm olarak ilişkiyi bitirdiği bir durumdur. Bir başka deyişle ilişkinin üç dakikadan önce sonlanmasıdır. Bu durum erkeklerin ilk ilişkilerinde normal olabilir. Ancak ilerleyen zaman diliminde düzenli seks hayatı olan çiftlerde devam etmesi patolojik bir durumdur ve erkeğin bir üroloji uzmanından tıbbi yardım almasını gerektirir" dedi.

  Erken boşalma probleminin çiftlerin evlilik hayatını da olumsuz etkileyebileceğine işaret eden Doç. Dr. Şahin, "Evliliklerde erkek ve kadını aynı çatı altında mutlu bir şekilde bir arada tutan bağlar; karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü, çocuklar, geleceğe dönük umutlar ve sağlıklı bir cinsel hayattır.

  Özellikle ilk saydığımız durumlar yetersiz ise ve cinsel yaşam da erken boşalma olarak tanımladığımız bu durumdan etkilenmişse, çiftleri bir arada tutan bağlar kopmakta ve eşler ayrılık noktasına gelebilmektedirler. Günlük muayene pratiğimizde bu çiftlerle sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu durumun buz dağının görünen kısmı olduğunu, doktora başvurmayan erkeklerin aslında daha fazla olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.

  Erken boşalma problemi yaşayan erkeklere değişik tedavi alternatiflerinden biri veya birkaçının önerilebileceğini ve hastaların sağlıklı cinsel yaşantılarına kavuşturulabileceğini kaydeden Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Coşkun Şahin, "Bazen karşılıklı konuşma ve sağlıklı bilgilerin verilmesi, bazen ise ağız yolu ile alınan ilaçlar bu hastalara çözüm olabilmektedir" dedi.


Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Otizm de en etkili yöntem eğitimdir...
  By Günahsız melek(otizm) in forum Otizm, Down Sendromu, Psikiyatrik hastalıklar, Zihinsel Engellilik
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 11-04-2011, 01:14:35
 2. Kanserojen etkili 3 madde yasaklandı
  By Fırtına in forum Sağlık Hakkında Genel Bilgiler - Soru / Cevap
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 21-03-2011, 14:11:18
 3. Ömür boyu etkili grip aşısı geliyor
  By gülümse_hayata in forum Sağlık Hakkında Genel Bilgiler - Soru / Cevap
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-02-2011, 12:08:41
 4. Sağlık için etkili yiyecekler
  By gülümse_hayata in forum Sağlık Hakkında Genel Bilgiler - Soru / Cevap
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 29-12-2010, 11:46:17
 5. Erken boşalmaya yeni limit
  By gülümse_hayata in forum Cinsel Sağlık
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 27-12-2010, 00:56:53

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Giriş