Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Like Tree63Beğeni

Konu: konya ak parti engelli milletvekili aday adayı

 1. #1
  Üye

  Üyelik tarihi
  Mar 2015
  Mesajlar
  7
  Bahsedilme
  0 Gönderi
  Etiketleme
  0 Konu

  konya ak parti engelli milletvekili aday adayı

  Sponsor Bağlantılar


  Sevgili kardeşlerim;ben mehmet eren konyaliyim.bu güne kadar engellilerle ilgili başka bir sitede yazardim,bilgi paylaşirdim.bu güm o sitede şunu gördüm;engelliler adina bir şey yapmak isteyen de var istemeyende var.bunu gördüm.
  Dedim ki ben konyadan ak parti milletvekili aday adayi oldum,bana,sosyal medyada,akim(ak parti iletişim merkezi)konya ak parti il başkanliğina mehmet erenin yanindayiz gibi destek mesajlari yazin dedim.bi engelli olarak engellilerden destek istedik siteye girişim engellendi. biz kendi kendimize destek olmazsak nasil olacak bizim halimiz


 2. #2
  Site Yöneticisi
  Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2010
  Şehir
  Bayburt
  Mesajlar
  13,619
  Blog Mesajları
  15
  Bahsedilme
  130 Gönderi
  Etiketleme
  38 Konu


  İyi güzelde size neden destek versin insanlar? Seçim arafesindeyiz sabah erken kalkan milletvekili aday adayayım diyor. İnsanların size destek vermesi için bügüne kadar engelliler için neler yaptığınızı açıklayacaksanız bugüne kadar bişey yapmadıysanız bundan sonraki projelerinizi açıklayacaksanız. Ben engelliyim hadi bütün engelliler bana destek versin demekle olmaz bu işler.
  En azından ben salt engelli diye birine oy vermem. Önce projelerini duymalıyım, inanmalıyım.

 3. #3

  Üyelik tarihi
  May 2014
  Şehir
  hatay
  Mesajlar
  149
  Bahsedilme
  5 Gönderi
  Etiketleme
  0 Konu


  engelli m. vekili Lokman Ayva'yı harcayan zihniyet acaba sizin vekil olmanıza ne kadar şans tanır..

 4. #4
  Üye

  Üyelik tarihi
  Mar 2015
  Mesajlar
  7
  Bahsedilme
  0 Gönderi
  Etiketleme
  0 Konu


  destek olandan da,olmayandan da Allah razı olsun

 5. #5
  Üye
  kartalreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2011
  Şehir
  ad: Kalperen Türkoğlu CCC yer: kalpOder Ötüken - Turan
  Mesajlar
  395
  Bahsedilme
  0 Gönderi
  Etiketleme
  0 Konu


  Sizi hiç tanımayan insanların siyasi bir konuda destek olması biraz zor. Allah selamet versin...

 6. #6

  Üyelik tarihi
  Nov 2014
  Şehir
  seyyahım seyyah .. en fazla bir yerde 6 yıl kalabildim . Şimdi Antalya Hanının misafiriyim 1.5y
  Mesajlar
  75
  Bahsedilme
  0 Gönderi
  Etiketleme
  0 Konu


  akepe den olmak zorunda mısın ,destekleyelim .elbette ki ;engelli arkadaşlarımızın milletvekili olması biz engelliler için bir sosyal kazanç olur . gerekli olan prosüdür nedir bilemem ama ,ekonomik güç olarak engellilerin pek katkısı da olamaz . engelli yakınlarının seçim desteği ise pek iç açıcı değil gibi ,engelliler genel de yalnız insanlar . Allah yolunu açık etsin .

 7. #7
  Üye
  balkesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2014
  Şehir
  balıkesir
  Mesajlar
  491
  Bahsedilme
  20 Gönderi
  Etiketleme
  27 Konu


  öncelikle hayırlı olsun akp konyadan her halükarda m. vekili çıkaracak nasıl olsa başkası olacağına engelli bi arkadaşımız yani sen olursun inşallah şahsım adına ben destek olurum akpye oy vermemi istemeyin benden yanlız
  İskender Durgun bunu beğendi

 8. #8
  Kategori Yöneticisi
  Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2012
  Şehir
  İstanbul
  Mesajlar
  8,988
  Blog Mesajları
  452
  Bahsedilme
  21 Gönderi
  Etiketleme
  8 Konu


  Selam incememet,

  Aday adaylığınız hayırlı, uğurlu olsun umarım hayatta istediğiniz noktaya bileğinizin gücü, alınterinizle gelirsiniz. Benim size naçizane bir kaç tavsiyem olacak ister dikkate alır, ister almazsınız bu tamamen sizin kişisel tercihiniz olacaktır.

  İnsanlar daha önce girmediği yeni bir topluluğa, yeni bir siteye üye olurken öncelikle kendilerini tanıtır ve daha sonra bulunma amaçlarını dile getirirler. Af buyurun ama Çukurovanın yetiştirdiği bu ülkenin en kıymetli yazarlarından birini kaybettiğimiz yakın tarihte sizin o yazarın en önemli eserinin ismini kendinize nick olarak seçmeniz oldukça sempatik ve akıllıca olmuş aslında. Bu klasik Türk ince zekasının bir örneğini taşıdığınızı gösterir ki şahsen ben konyadan milletvekili aday adayı olmanızdan çok rumuzunuza takılıp bu sayfayı okudum.

  Hangi partiden aday olduğunuza gelince orası beni hiç ilgilendirmiyor ki zaten mevcut oyum asla o partiye olmayacaktır ama sizin hevesinizi de kırmak istemem çünkü sizde biliyorsunuz ki Konyadan başka bir partinin aday olması bu standartlarda mümkün değil o yüzden en isabetli kararı vermişsiniz kendiniz için.

  Benim merak ettiğim asıl soru şu; madem sizde içimizden birisiniz yani açıklayıcı olmamakla birlikte engelli olduğunuzu belirtmişsiniz o halde çok merak ediyorum ve o yüzden soruyorum:

  '' Bizler uzaktan bakıldığında gerçekten hatırı sayılır bir oy potansiyeli olarak görülüyoruz değil mi? Biraz saf, biraz cahil, biraz acınası, biraz çaresiz, çantada keklik azınlık grubu olarak mı algılanıyoruz? Ne kadarda eminsiniz engelli aday adayının engelli gruplarından oy alabileceğine? Kendinizdeki bu özgüveni ve engellendiğiniz diğer siteyi eleştirme hakkınıda bu önyargıya vararak verebiliyorsunuz değil mi? ''

  Siz önce insanlara koşulsuz bir sevgiyle, çıkarsızca, sıcak bir dostlukla yaklaşmayı deneyin. Bu davranış biçimi sizin bundan sonraki yaşamınızda da inanın çok daha fazla oy olarak geri dönecektir size.

  Bu siteye katılan hiçbir üye kolay kolay siteden geçerli sebepler olmadıkça engellenmez, yani siteye girişimi yasaklanmaz. O yüzden bence hala bir şansınız daha var. Örneğin bize kendinizi tanıtarak, bugüne kadar engelliler adına neler yaptığınızı anlatmaya başlayarak, bundan sonra neler yapabileceğinizi, engelleri aşma yolundaki hedeflerinizi, projelerinizi bizlere açık bir dille ifade etme zahmetinde bulunabilirseniz eminim bunun yararı benden çok size sempati kazandırmakla kalmayıp oldukça önemli bir üye sayısının size desteği olarak geri dönecektir diye düşünüyorum.

  Yolunuz açık olsun dileklerimle...

 9. #9
  Kategori Yöneticisi
  unuttum.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2012
  Şehir
  Aksaray 68
  Mesajlar
  861
  Blog Mesajları
  17
  Bahsedilme
  14 Gönderi
  Etiketleme
  29 Konu


  Spor ve siyasetten, bilhassa futbol ve günümüz partilerinin yapmış olduğu çalışmalardan hiç hazzetmedim. Gidişata bakarak bunun kısa ve orta vadede de değişeceğine umudum yok. Kırk Dakika süren Ana haberlerin artık %80’i yani yarım saati siyasete ayrılmış durumdayken inanın televizyon bile izleyesim gelmiyor. İnsanımız kutuplaşmış bir durumda. Seven ya hep seviyor veya nefret ediyor. Muhalif düşüncedeki insanımız muhalefetin tüm tavırlarının doğru/hatasız/günahsız … vb. bulurken iktidar yanlısı düşünen insanımız da aynı acayip düşünceyi iktidar için düşünüyor/paylaşıyor. Deyim yerindeyse partileri futbol takımı tutar gibi sahipleniyoruz.
  Sayın İncememet,
  Her şeye rağmen adaylığınız hayırlı olsun. Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar ya hani. Engellilerin temsil oranının artması için bile başarılı olmanızı dilerim. Yarın Vekil olunca da sitemize uğrarsınız belki. Ama ben yine de her ihtimale karşı bir hikaye paylaşayım efendim.
  Saygılar…

  Kafese beş maymun koyarlar. Ortaya bir merdiven kurarlar. Kafesin tepesine de iple muz asarlar. Herhangi bir maymun merdivenleri çıkarak muzlara ulaşmak istediğinde, dışarıdan üzerine soğuk su sıkarlar. Sadece merdivenleri çıkmaya çalışan maymun değil, diğerleri de bu soğuk sudan nasibini alır. Sonra maymunlardan biri dışarı alınıp, yerine yeni bir maymun (adı 'A' olsun) konulur. A'nın ilk yaptığı iş muzlara ulaşmak için merdivene tırmanmak olur; fakat diğer dört maymun buna izin vermez ve yeni maymunu döverler. Daha sonra ıslanmış maymunlardan biri daha yeni bir maymunla (adı 'B' olsun) değiştirilir. B de merdivene yaptığı ilk atakta dayak yer. Bu ikinci yeni maymunu (B) en şiddetli ve istekli döven sonradan kafese giren ilk maymun A'dır! Islak maymunlardan üçüncüsü de değiştirilir. En yeni gelen maymun (adı 'C' olsun) da ilk atağında cezalandırılır. Diğer dört maymundan ikisinin, (sonradan gelen A ve B) en yeni gelen maymunu (C) niye dövdükleri konusunda hiçbir fikirleri yoktur! Yine de şiddetle onu döverler. Son olarak en başta ıslanan maymunların dördüncüsü ve beşincisi de yenileriyle (D ve E) değiştirilir. Tepelerinde bir salkım muz aslılı olduğu halde artık hiçbiri merdivene yaklaşmamaktadırlar. Neden mi? Çünkü burada işler böyle gelmiştir ve böyle gitmektedir.


  Darwin'in anısına: Maymun, muz ve kafes / Sosyoloji / Milliyet Blog

  sorularınızı ilgili konulara yazın veya yeni konu açın lütfen. Ö.M'lere cevap yazmıyacağım artık...

 10. #10
  Üye

  Üyelik tarihi
  Mar 2015
  Mesajlar
  7
  Bahsedilme
  0 Gönderi
  Etiketleme
  0 Konu
  Sponsor Bağlantılar


  arkadaşlar,incememet rumuzum benim köydeki lakabım olduğu için bu rumuzu kullanırım.Yaşar kemalle falan bi alakası yok.Benim rahatsızlığım kalp şeker rahatsızlığından % 44 rapor alarak geçen yıl milli eğitimden emekli oldum.Arkadaşlar 2011 yılında engelli olunca,bu camianın içinde bulunmaya başlayınca,engelli sorunlarını tanımaya başladım.yıllarca işitme engelliler okulunda çalıştım.zaman zaman diğer engelli gurupları ile bir araya gelince,zamanla engelliler hakkında bilgi sahibi olmaya başladım.bilgilendikçe kamu oyunda,artık haklar hususunda yapılması gerekenler hakkında sürekli arayışlarım oldu.Şimdi gelelim bizim milletvekilliği olayına gelince.Arkadaşlar,ak partiden konya milletvekili aday adaylığına baş vurdum.Konyada yapılan te mayüllerde geçtik.şimdi ankarada genel merkezde mülakatlara katılacağım.bu mülakatların akabinde,kamu oyu yklamaları yapılacak.işte bu esnada siz engelli kardeşlerimin desteğine ihtiyacım var.Nasıl ihtiyacım var,ak parti genel merkezine,ak parti AKİM(ak parti iletişim merkezine)yazarak bu kardeşimizi mecliste görmek isteriz gibicesine yazışmalar yaparak,Konya ak parti il başkanlığına yazarak destek olursanız,ülkenin çeşitli illerinden destek almamız takdir edilir gerekli yerlerde tabiki.engelliler olarak a partisi b partisi demeden engelliler olarak bir birimize destek olalım.buralarda fazla yazmak ile her şey anlatılmıyor işte.yapacağınız belli ister destek olun ister olman,Allah hakkımda hayırlısı ne ise onu verir inşallah.


Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Giriş