Like Tree9Beğeni
  • 2 Mesaj Sahibi Halil Yılmaz
  • 2 Mesaj Sahibi kadirekinci
  • 1 Mesaj Sahibi atipik
  • 1 Mesaj Sahibi AZAD21
  • 3 Mesaj Sahibi Gazoz Agacı

Konu: PayPal ve sanal kart almak?

Üye
    atipik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

PayPal ve sanal kart almak?

Sponsor Bağlantılar

Arkadaşlar PayPal hesabımı onaylamak için Garanti Bankası Sanal Kart almayı planlıyorum.Herhangi bir yerde çalışmadığım için verirler mi, vermezler mi
    bilmiyorum..?!

2022 maaşı aldığımı anlatsam bankada ki yetkiliye, yardımcı olabilirler mi ?
    Yada sizin önerebileceğiniz farklı bir alternatif var mı?

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

İnternet bankacılığı kullanıyorsan çoğu baka internet bankası kullanan müşterilerine sanal kart alma imkanı sağlıyor.

Üye
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Halil Hocam henüz herhangi bir banka hesabım ve kredi kartım yok; dediğim gibi 3 aylıkları çekmek için kullandığım Ptt kartı var.
    Paypal hesabımı onaylı hale getirmem için kredi kartı tanıtmalıyım. Yazılanlara bakılırsa Garanti Bankasının sanal kartı özellikle bu işler için kullanılıyormuş.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Kredi kartı veren tüm bankalardan Kredi kartı alırsanız, Sanal kart oluşturabilir PayPal'a ekleyebilirsiniz,

Sadece Garanti bankasında vadesiz hesaba Sanal kart tanımlanabiliyor, yani Bankalar size kredi kartı vermezse Garanti bankasından vadesiz hesap açtırıp, internet şubesinden sanal kart oluşturarak PayPal üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.
    Gazoz Agacı ve atipik bunu beğendi.

Üye
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

@kadirekinci çok teşekkürler !
    Sadece Paypal için kredi kartı lazım, garanti bankası en iyi yöntem gibi gözüküyor şimdilik.
    Gazoz Agacı bunu beğendi

Üye
    AZAD21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

boş ver kardeşim bankalara yakanı kaptırma ocağına incir ağacımı dikeceksin 3 tane kredi kartım vardı hepsini ödedim faiziyle beraber 3 ünüde kırdım attımm
    Gazoz Agacı bunu beğendi

Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    452
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    8 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Selam Arkadaşlar,

Benim size diyebileceğim tek şey eğer çok ihtiyacınız varsa kredi kartına ( hani taksitli alışveriş vs. yapmak isterseniz ) mutlaka tek bankayla çalışın yani sadece tek kredi kartınız olsun. Kredi kartını çıkarmak için başvuru yaptığınızda yıllık üyelik aidatı ödemek istemeyeceğinizi ve aslında ödemek zorunda da olmadığınızı söyleyin , bankadan bir şekilde sizlerden yıllık kart aidatı alınmayacağına dair yazı isteyin ki unutmayın Müşteri her zaman haklıdır! ve mümkün olduğunca kredi kartınıza belirlenen limiti aşmamaya çalışın.

Sizler bankaların değerli müşterileri olabilirsiniz ama önce siz kendi değerinizi biliniz kardeşlerim. Siz istemedikçe kimse size ne zorla kredi kartı verebilir ne de kredi. Kendinizi zora sokmamaya çalışın, kredi kartı kullanacaksanız da hangi bankanın kartıysa mutlaka o bankanın anlaşma yaptığı üye işyerlerinden kullanmaya çalışın ki kredi kartınıza yüklenen puanlarınız çok olsun...

Sağlıcakla kalın, tek kredi kartıyla kalın,

Birey, Halil Yılmaz ve güz gülleri bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)