Like Tree2Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi elif74elif
  • 1 Mesaj Sahibi osman35

Konu: Zihinsel engelli sevgilimle kaçsam ceza alırmıyım?

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Zihinsel engelli sevgilimle kaçsam ceza alırmıyım?

Sponsor Bağlantılar

arkadaşlar %50 zihinsel engelli bir arkadaşım var bir süredir beraberiz ama annesi istemiyor beraberliğimizi kız 20 yaşında bu kızla kacsak annesi şikayetci olsa ceza alırmıyım kızın yaşı reşit ama % zihinsel engelli

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

direk ceza evinene girersin ama seviyorsan dene engel olmakta istemem tabi dene vasi kararı yoksa mahkemece denemekten bir şey olmaz belkide davacı olmaz ailesi barişirsiz

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ailesi kesin davacı olur bence yaa vasi kararı nedir kıza sorsam bilir mi vasi kararı yoksa bir şey olmaz mı

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

zihinsel engelli kişi kanun önünde çocuktan farkı yoktur üstelik ağır ceza alırsınız hafif de değil.Zihinsl engelli demek kendi akıl yetisi yerinde olmayan demek kanun da bu insanları korur...o yüzden bence sakın böyle bişey yapmayın annesini ikna edin derim.Davacı olup olmaması önemli değil kamu davasına dönüşür arkadaşım karşı taraf ben şikayetçi değilim dese de farketmez.
    septik bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

tmm cok tşk ederim

Üye
    sinandeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etme bulma dünyası afacan sokak no 30 evde yokuz ;)
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

zihinsel engelli bir insanı kaçırmak alı zorla alı koymayla aynı sıfatı taşır devlet nazarında yani bence hiççç denemeyin bile başınızı duvardan duvara vurdurtacak sıkıntılar yaşatır size zihinsel engelli bir insan ne kadar sağlıklı düşünebilir bırakın kaçmayı daha zihinsel engelli birinin tek başına imzası bile kabul olmuyor seçimlerde dahi zihinsel engelliler oy kullanmıyor varın düşünün ne sıkıntılar yaşarsınız hakkınızda hayırlısı olsun

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

tmm saolun bu sölediklerinizden sonra vazgectim aklımdan siliyorum böyle bir şeyi
    septik bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

bir şey daha sorcam annesi baya önceden elindeki telefonunu almış bir ara üzülüodu ben buna sana hatla telefon alaım mı ddm bu baştan hayır dedi sonra geçen çarşamba al dedi bende aldım perşembe günü verdim o akşam ve gece konuştuk mesajlaştık cuma günüde aynı akşamına annesi yakalamış telefonu beni aradı seni savcılığa şikayet etcem falan dedi savcılığa şikayet etse bir şey olur mu telefon hediye etdim diye baştan olmaz diyordum bende sizlerin bu yazdıklarından sonra biraz kararsız kaldım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)