Şuan okuduğum bir haber aslında bir çok insanın bazı şeyler nasılda canına tak dedirttiğinin bir göstergesidir. Şayet bir insan canına kıymak istiyorsa bunun altında çok derin meseleler olduğu bir gerçektir. Durduk yere hiç kimse bukadar kötü bir şekilde ölmek istemez. Ama yaşadıkları demekki okadar zor ki böyle bir eylem yapmaya itmiş. Peki bu insan bunu yapıyorsa etrafındaki eşi dostu belki ailesi bu durumda çok mu masum? Kocaman bir soru işaretiyle haberin detaylarını sizlerle paylaşayım.


kartal-metrosunda-engelli-ray.jpg

Kartal Metrosunda Engelli Kendini Raylara BıraktıOlay, Kartal metro istasyonu Kartal durağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 36 yaşındaki Utku Özer isimli tekerlekli sandalye kullanan engelli bir şahıs Kartal metro durağına geldi. Metro Kadıköy yönüne hareket ettiği sırada Özer, kendisini raylara atarak intihar girişiminde bulundu..

SOL BACAĞI KOPTU.

Sol bacağı trenin altında kalan Özer olay yerine çağrılan itfaiye yardımıyla trenin altından çıkarıldı. Trenin altında kalan sol bacağının koptuğu öğrenilen Özer tedavi edilmek üzere Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

SEFERLER AKSADI.

Olay nedeniyle seferler aksadı. Karşılıklı seferler tek hattan yapıla