Bu konudan haberdar edilenler

Like Tree7Likes
  • 4 Post By Aqua46
  • 2 Post By Halil Yılmaz
  • 1 Post By Aqua46

Konu: Bir OF'lunun Hayatı.

Üye
    SMS Activated
    Aqua46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Bir OF'lunun Hayatı.

Sponsor Bağlantılar

Merhaba ben iki gün önce katıldım aranıza, 29 senedir Omurilik felciyim %80 his kaybım var ayaklarımda, ben daha doğarken ameliyat olmuşum sırtımda su keseciği varmış, tam 5 kez sonraki süreçlerle birlikte, meningomiyolesel spina bifida teşhisi konulmuş, sonrasında 1000 de 1 lik bir yaşama şansı vermişler bana, doktor ameliyattan çekinmiş çocuğunuz masada kalır demişler, annem ölsün demiş ama babam ameliyata izin vermiş, iyi ki de vermiş yaşama tutunmuşum ve doğar doğmaz olduğum ameliyattan sağ çıkmayı başarmışım, sonrasında ilk okul dönemine girdim ve ortaokul sona kadar babam ve babaannem beni sırtında taşıyarak götürmüşler okula, çünkü bizim ilklokulun yolları bozuktu ve benim manuel arabam bile yoktu o zamanlar sağolsun eski hükümet döneminde biz engellilerin yaşaması bile mucizeydi, şimdiki gençler bilmez ama yaşayanlar bilir, neyse ortaokul son derken lise ye başlamadan yavaş yavaş kasılıp içe doğru kapanan ayaklarımdan ameliyat olmaya karar verdim, tam 4 kez iki sene boyunca art atrda ameliyat oldum ayaklarıma altı adet platin takıldı hala var, ayak bileklerim donduruldu o zamanın şartlarına göre yapılabilecek ameliyatların hepsini oldum, şimdi çok şükür destekle oturabiliyorum sürekli manuel arabamın üzerindeyim, neyse sonra 20 li yaşlarda lise okumak istedim aöf ten 4 yılda bitirdim makina gibi, 5 sene sonra 25 yaşında sağolsun şimdiki hükümet zamanında engelliler için büyük teşvik oldu her alanda ve işkur aracılığıyla işe girdim Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde Danışma görevlisi olarak çalışıyorum. Gelecekten umutluyum inşallah herşey daha güzel olacak.

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Yazıları
    15
    Bahsedilme
    104 Gönderi
    Etiketleme
    31 Konu

Aramıza hoşgeldiniz. Yaşam mucadelenizde hiç yılmamanız umidiyle...

Üye
    SMS Activated
    Aqua46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Hoş buldum. Ha-ha yılmak mı? ben o kadar acıyı bir avuç pisliğin kötü niyetlerine kurban etmek için çekmedim, tanıştığıma memnun oldum.

Halil Yılmaz likes this.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)