Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi Halil Yılmaz

Konu: Duygu durum bozukluğu olabilirmi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Duygu durum bozukluğu olabilirmi

Sponsor Bağlantılar

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin daha önce anksiyete ve depresyon tedavisi gördüm 10 aydır ilaç almıyorum tedaviyi kestim fakat şu son zamanlarda nerdeyse günün 24 saati zihnimi meşgul eden bişey var acaba ben bipolar olabilirmiyim doktorum bunu teşhis edemedimi çünkü antidepresan kullandıktan 5 altı ay sonra kendimi oldukca iyi hissediyorum gülüyorum sosyalleşiyorum konuşkan oluyorum hayat toz pembe oluyor fakat ilacı kestikten sonra depresyon geri geliyor tekrar randevu aldım 2 gün sonra yine doktora gitcem sizce bu yaşadıklarım neye işaret fikirleriniz nedir

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    131 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Bu tip hastalıklarda uzman görüşü önemlidir. Sıradan yurttaşın hastalığına dair yorum yapması zaten karışık olan kafanı dahada fazla karıştırmaktan öteye gitmez. Size tavsiyem doktora gidiniz ve dr un verdiği tedaviyi harfiyen uygulayın.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı Halil Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip hastalıklarda uzman görüşü önemlidir. Sıradan yurttaşın hastalığına dair yorum yapması zaten karışık olan kafanı dahada fazla karıştırmaktan öteye gitmez. Size tavsiyem doktora gidiniz ve dr un verdiği tedaviyi harfiyen uygulayın.
    zaten randevu aldım doktora gitcem ama çok kötüyüm bu durum kafamı çok yoruyor

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)