Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi Azata

Konu: Şizofreni Hastaları Özel Hastaneden Sürücü Raporlarını Yenileyebilir mi ???

Üye

Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Şizofreni Hastaları Özel Hastaneden Sürücü Raporlarını Yenileyebilir mi ???

Sponsor Bağlantılar

Merhaba

Şizofreni Hastaları Özel Hastaneden Sürücü Raporlarını Yenileyebilir mi. ???

Üye

Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Bildiğim kadarıyla devlet hastanesi olması gerekiyor, sanırım kontrol verdiler size, senelik veya 6 ayda bir. Ama bunu devlet hastanesinden yaptırmanız gerekiyor diye biliyorum

Üye

Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Hüsain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla devlet hastanesi olması gerekiyor, sanırım kontrol verdiler size, senelik veya 6 ayda bir. Ama bunu devlet hastanesinden yaptırmanız gerekiyor diye biliyorum
    Değişik karakterlere sahip doktorlar var.Sorduğum sorulara tavana bakan doktorlarda oldu.Umarım bana sürücü olur raporu verirler.Bunun dışında bir derdim yok31 Aralık 2022 son gün

Üye

Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Azata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değişik karakterlere sahip doktorlar var.Sorduğum sorulara tavana bakan doktorlarda oldu.Umarım bana sürücü olur raporu verirler.Bunun dışında bir derdim yok31 Aralık 2022 son gün
    İnşallah alırsınız, lazım size demek ki. Bana da 6 ayda bir kontrolle ehliyet verdiler ama ben araç kullanmıyorum. Hem korkuyorum, hem de hastalığım dolayısıyla dikkatim dağınık birinin canına bir şey olur diye korkuyorum. O yüzden araç kullanmıyorum. Size de çok elzem değilse, şizofreni hastasıysanız, kullanmamanızı öneririm. Lütfen dediğimi yanlış anlamayın ama çok lazımsa alın tabi!

Üye

Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

10 yıldır araç kullanıyorum.Trafik cezam yok.Teşekkür ederim.İlerde ehliyet yenilemek istersem tecrübelerinizden faydalanmak isterimŞu an erken ama genede kafama takıyorum.Hoşçakalın

Hüsain bunu beğendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)