Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

2022 Engelli aylığı bağlanma zamanı hakkında bilgi alabilir miyim?

Sponsor Bağlantılar

İyi günler..8 Haziranda 2022 özürlü aylığına başvurdum.raporum ağır özürlü %91 oranında.bundan 4 hafta önce defterdarlığı aradım evrakların gönderilip,gönderilmediğini sordum.hafta içinde kaymakamlık onayına verilip gönderileceğini söylediler.sgk sitesine girip kontrol ettiğim zaman böyle bir tc kayıtlı evrak olmadığı gözüküyor.
    benim sormak istediğim hangi numarayı arayıp evrakların olup olmadığını öğrenebilirim..yada ulaşıp olaşmadığını.ne kadar zamanda tam olarak bağlanıyor..
    yardımcı olursanız sevinirim.

Mehmet Yalçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Evraklar malmüdürlüğünden onaylanıp Ankara'ya gönderiliyor ve sgk işleme aldıktan sonra evraklar aşağıdaki adreste görünmeye başlar ve ordan takip edebilirsiniz, kayıt bulunmadı diye bir ibare çıkarsa eğer daha işleme alınmadı demektir ve sürekli takip ediniz.

http://engelliler.gen.tr/f7/2022-maa...-cok-kolay-72/

Yerel evrak takibi yapmakta mümkün eğer daha evraklarınız yerel müdürlüklerden gönderilmemişse aşağıdaki adresten takip edebilir onaylanıp ankara'ya gönderildiğini görebilirsiniz, her iki durumda da neticeleri bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.

http://engelliler.gen.tr/f7/2022-maa...k-takibi-5965/

Son olarak evrakların kurumda işlemden sonuçlanması 3-5 ay arasında degişiyor ama olası eksikliklerden dolayı bu süre uzayabiliyor.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

evrak kayıt ve takip sistemi ,,,2022 evrak takibi her ikisindede kayıt bulunamadı diyor..

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Demekki o zaman defterdarlık halen evraklarınızı resmi manada işleme koymamış beklemeniz gerekiyor

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Dün itibariyle malmüdürlüğünü aradım.27 temmus evrakların gönderildiğini ve 459 diye bi numara verdi bunu takip nasıl ederim..
    Konu srchacker tarafından (10-08-2011 Saat 18:09:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: yalnış

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Tam olarak numara nedir 459 diye bir numara duymadım benim dediğim gibi 170i aramanız gerekiyor.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

459 sayı numarası..

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Arayın bakalım ama tc numarasını vermeniz yeterli oluyor 459 belkide sayı yada dosya numarasıdır ama tc numaranızı vermeniz yeterli olacaktır. 170 biiraz zor düşüyor ısrarla aramanız gerekiyor biraz zor düşüyor.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Yardımınız için teşekkür ederim..peki birşey daha var ben şimdi muğlada oturuyorum izmire taşınacağım bunun için işlem yapmam gerekiyormu?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)