Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi septik

Konu: 2022 Engelli Maaşı ve GSS (genel sağlık sigortası)

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

2022 Engelli Maaşı ve GSS (genel sağlık sigortası)

Sponsor Bağlantılar

ben ocak 2014 de 2022 başvuru yaptım adres değişkliği yüzünden bu süre içinde yeşil kartım aktifdi iaçlarımı aldım 2022 başvurum kabul oldo subat 27 sinde aktif oldu şimdi provizyon sorkulamamda 60 g resen tejilli sigortalısın gelir testi için sydv başvuru yapın diyo sonlandırma sebebi 60 c2022 65 yaş diyo ben zaten 2022 başvurum onaylanmış şimdi onlar sgk bildrçekler eczane ilaç vermiyo muane alamıyorum 2022 olduğum için devlet güvençesi altında değilmiyim ne zaman provizyon alabilirim beklememmi lazım onların 2022 maaşı alıyo sgk kurumana bildermelerini beklicem başka şehir deyim bide mart maaşım 65 tl yatmış

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

2022 Başvurunuz kabul edilmiş ise e sgm de 60/c3 2022 65 yaş olarak görülmesi gerekir.

2022 Olduğunuz zaman dediğiniz gibi devlet güvencesinde olursunuz ücretsiz tedavi olabilirsiniz e sgm de 60/c3 2022 65 yaş olarak görünmüyor olması sydv nin sgk ya bildirmiş fakat işleme henüz geçmemiş olmasından kaynaklanabilir.

Bu sorunuza bir aklsaklık olup olmadığına veya nekadar süre beklemeniz gerektiğini dair en doğru cevabı 144 nolu ücretsiz hattı arayarak veya bağlı bulunduğunuz sydv ye telefon ederek durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

2022 Başvurunuz mütevelli heyetinde kabul görmesinden sonraki aybaşı başlar bu durumda şubatın 27 sinde kabul edilmişse mart ayından itibaren maaşınız başlar ödeme gününüze kadar birikmiş olan miktarda 65 tl olarak yazmışsınız 2022 maaşları peşin olarak yatmakta (mart maaşınızı aldığınız zaman mart-nisan-mayıs aylarının ödemesi yapılmış sayılır) bu durumda sizin maaşınız yatmamış olarak görünüyor.
    Halil Yılmaz bunu beğendi

Üye
    sinandeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etme bulma dünyası afacan sokak no 30 evde yokuz ;)
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

maaşınız iptal olmuş o yatırdıkları 65 tl geçen seneki maaş farkı benimde 2022 maaşım kesildiğinde adres değişikliği sebep gösterilerek hesabıma ozaman 25tl yatmıştı sen bence bizzat kuruma gidip olayı yerinde denetlemek yoksa bir ömür beklersin ha oldu ha olacak diye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)