Like Tree8Beğeni

Konu: 2022 maaşı ve 2015 sosyal inceleme? müjde

Üye
    AZAD21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

2022 maaşı ve 2015 sosyal inceleme? müjde

Sponsor Bağlantılar

ben bu gün bağlı bulunduğum sosyal yardımlaşma dayanışma vakfına gittim şu an için 2022 maaşı alanların 2015 te sosyal incelemesi yapılacakmış dedim? bayan memur kimliğimi istedi tc kimlik numaramı girdi sizin maaşında sorun yok dedi devam ediyor dedi ayrıca 2015 te sosyal inceleme hakında bir genelge veya bir bilgi kendilerine gelmediğini söyledi?yani 2015 te sosyal inceleme yok dedi?

Üye
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

not? 2022 ye bakan 2 memurlada görüştüm?

Üye
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

değerli benim gibi engelli arkadaşlarımben öğlen sıcağında yürüyerek gitim sordum 2022 ye bakan 2 memurla ayrı ayrı görüştüm sizde gidin sorun araştırın? bana söylenen kendilerine böyle bir genelgenin gelmediği ve olmadığını söylediler.

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

Azad

Hatırlarsan elimizde yönetmelik var ve yönetmelikte 2015 yılndan itibaren sydv tarafından incelemelere başlanacağı muhtaçlık sınır kritelerine uymayanların maaşları kesileceği belirtilmiş, yönetmelik değişmediği sürece kim ne derse desin boşa konuşur, yönetmelik harfiyen uygulanır.
    Halil Yılmaz bunu beğendi

Üye
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

septik abi? 2 memurlada görüştüm senin maaşında sıkıntı yok dedi 2015 te sosyal inceleme yapılacakmış dedim bu haberi nerden aldın dedi? kendilerinin haberi olmadığını söylediler?

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

aynen septik azad boşuna seviniyor sanki sdyve genelge gelsede genelge diye bize haber verecek zate onlar bütünleleşik sistemden gördüklerini kesiyorlar örnek rapor bahanesiyle loris sinan deniz

Üye
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

sayın site yöneticimiz halil abi sizin görüşünüz ne?

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu

Azad kardeş elbetteki site yöneticimizde yorumunu yapacaktır. ben kendi görüşümü söylemek istedim septik arkadaşımızın söylemiş olduğu gibi bir yönetmelik var ve bu yönetmelikte 2015 yılı itibari ile incelemelerin yapılacağı açıkca ifade edilmiş. Sana bunu söyleyen görevlinin ya yönetmelikten haberi yok yada baştan savma bir cevapla sizi yollamış. İncelemeler olacak belkide bir çok kişinin maaşı gerekli kriterlere uymadığı için kesilecek buna hazırlıklı olsak iyi olur bence.

Üye
    sinandeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etme bulma dünyası afacan sokak no 30 evde yokuz ;)
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

burası türkiye her memur kendi kafasına göre havada tutup tavadan sallıyor inşallah hak neyse o yerini bulsun

yani zaten kafadan yönetmenlik yanlışlıklar ve haksızlıklarla dolu hele şu hane de kişi başı gelir mevzusu saçma sapan mesela adamın babası emekli evde neymiş adamın aldığı emekli maaşını evde kaç kişi yaşıyorsa bölüştürüyorlar kişi başıda 255 TL düşmesi gerekiyo be allahtan korkun be utanmazlar arlanmazlar 255TL ye kötü bir örnek olacak ama şu evinde hayvan besleyenlerin o besledikleri canlının bakımına yetmez be ne diyelim allah yar ve yardımcımız olsun inşallah allahın yanında hak neyse o olur inşallah

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Yok azad emin ol o memurların hiçbirinin yönetmelikten haberi yoktur. 2015 gelince tüm birimlere talimat gider onlarında anca o zman haberi olur. Ayrıca amirin memurun değil yasa ve yönetmeliklerin bağlayıcılığı vardır. Yasa yönetmelik ne diyorsa o.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)