Like Tree4Beğeni

Konu: 2022 maaşinda ilk ödeme bilgisi acilll

Üye

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Exclamation 2022 maaşinda ilk ödeme bilgisi acilll

Sponsor Bağlantılar

2022 maaşlarında ödemelerin artık başvuru yapılan tarihden değilde kabul edildiği tarihten itibaren ödeneceği söylentisi doğrumu.
    misal:önceden şubatta başvuranın başvurusu mayısda kabul edilince şubattan itibaren birikenler alınırken artık kabul edildigi mayıs ayından itibaren verilecekmiş
    eğer bu bilgi doğru ise bilen arkadaşlar kaynak göstererek bilgi verebilir mi?

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

@emmolu

AYLIK ENGELLİ MAAŞI 2022 SAYILI YASA YÖNETMELİĞİ (21.08. 2018 itibarı ile güncel)

21-İhtiyacı olduğu tespit edilerek aylık bağlanan kişilerin aylığa hak kazandıkları tarih, başvuru tarihini takip eden ay başıdır. Aylığa hak kazanma başlangıç tarihinden ilk aylık ödemesinin yapıldığı ödeme dönemine kadar olan aylık hakları için, aylığın bağlandığı tarihi takip eden ilk ödeme döneminde defaten ödeme yapılır

Üye

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

[QUOTE=septik;165898]
    septik
    dediğin gibi olmadı.bi hemşerım kasımda başvurmuş ocakda kabul edılmış.hesaba göre aralık - mart olarak 4 aylık olarak alması gerekırken.ocakda kabul edıldı dıye şubat ve mart maaşı olarak 2 aylık olarak ödenmiş.

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

@emmolu

Sydv yönetmeliğe aykırı hareket edemez, yukarda yazdığım maddeyi not edip sydv na gidip itiraz edebilir. Başvuru kasım ayındaysa ve kabul edildiyse aralık ayından itibaren maaşı içerde birikir.

Üye

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

[QUOTE=septik;166000]
    olmadı sydv dekıler kabul etmemiş.hatta bi arkdas daah yazdı bayram ıkramıylerı yuznden azbı mıktar ıle maaşları kesılmıs kasımda başvuru etmış yenıden bağlanmsı ama başvuru tarıhınden ıtıbaen olanalrı vermek demışler

Üye

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

şimdiden cevap verenlere teşekkürler ben kasım da basvurdum e devlette 05/11/2018 yazıyor hala o ay red gelmişti mart ayı basında tekrar basvurdum ve red yazan yerde devam ediyor yazıyor artık basvuru tarihi hala kasım 5 60/c 1 olan gss yerinde 60/c3 olmus ama ayın 9 u gecti hala maas falan yok ortada bilenler cevap versin lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ds_sucu@hotmail.com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı ugurkrdg42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiden cevap verenlere teşekkürler ben kasım da basvurdum e devlette 05/11/2018 yazıyor hala o ay red gelmişti mart ayı basında tekrar basvurdum ve red yazan yerde devam ediyor yazıyor artık basvuru tarihi hala kasım 5 60/c 1 olan gss yerinde 60/c3 olmus ama ayın 9 u gecti hala maas falan yok ortada bilenler cevap versin lütfen

Kardeşim 144 ara sor orası daha iyi bir bilgi verir yarın 08 den 6 yakadar aksam

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye

Bahsedilme
    6 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

@ugurkrdg42 Anladıgım kadarı ile sen gss prim ödemelerine bakmışsın,red edildiğinde 60/c1 yazması normal gss de.ama sen tekrar baş vuru yapmışsın ve 2022 engelli aylığına bağlanmışsın 60/c3 kapsamına girmişsin..yani maaş başvurun kabul edilmiş.ama nezaman yatar o konuda bilgim yok.
    ugurkrdg42 bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı D.BULUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ugurkrdg42 Anladıgım kadarı ile sen gss prim ödemelerine bakmışsın,red edildiğinde 60/c1 yazması normal gss de.ama sen tekrar baş vuru yapmışsın ve 2022 engelli aylığına bağlanmışsın 60/c3 kapsamına girmişsin..yani maaş başvurun kabul edilmiş.ama nezaman yatar o konuda bilgim yok.
    Yardımın durumu devam ediyor yazıyor ama ne miktar var ne bişey ortada ayın 9 u Cumartesi ye denk geldi pszartesi yatar diye düşündüm oda yok

ds_sucu@hotmail.com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı ugurkrdg42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yardımın durumu devam ediyor yazıyor ama ne miktar var ne bişey ortada ayın 9 u Cumartesi ye denk geldi pszartesi yatar diye düşündüm oda yok

Kardeşim 144 ara sor orası sana kesin bilgi verir kac para alacan nazaman hesabına yatar soylerler

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugurkrdg42 bunu beğendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)