Like Tree17Beğeni

Konu: 2022 maaslari bayram once verilecekmi bilgisi olan

Üye

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

2022 maaslari bayram once verilecekmi bilgisi olan

Sponsor Bağlantılar

2022 maaslari bayram oncesi veriliyordu simdi eylul ayinda almamiz gerekiyor ama sanirim eylul ayinda kesinlestiyse aylik olarak kurban bayrami 21 agustosta olucak acaba bayram oncesi verilecekmi yoksa eyluldemi alinacak

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

derya35 bunu beğendi

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

@meral1784

Henüz ne aylık verileceği nede bayram öncesi maaşların ödeneceği kounusunda bir açıklama yapılmadı, zaten daha çok erken bayrama yakın bir tarihte ödemeler konusunda bilgilendirme yapılır.
    yunus bozan bunu beğendi

serbetcimehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    25 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

sanırım eylül ayında 3 aylık verilecek son kez akabinde aylık olarak verileceği yönündeydi galiba eylünden sonra şeklinde hatırlıyorum yapılan açıklama bir arkadasımız videosunu paylaşmıştı eger ki aylık olarak ödenecekse eylülün 6, başlıyor 2022 ödemeleri yine doğum tarihinin son rakkamına göre ekim 6/7/8/9 diye ödemeler yapılabilir diye düşünmekteyim, bayramdan önce ödenmesi hafızalarımda kaldığı kadarıyla son 1 hafta kalması durumunda erken ödemeler yapıldı bayram ayın 21 agustostaysa ödemelerin başlaması ile arasında tam 15 günlük bir zaman var,inşallah yine erken ödenir temennisindeyim ama ben erken ödeme yapılacagını sanmıyorum
    yunus bozan ve derya35 bunu beğendi.

yunus bozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı serbetcimehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım eylül ayında 3 aylık verilecek son kez akabinde aylık olarak verileceği yönündeydi galiba eylünden sonra şeklinde hatırlıyorum yapılan açıklama bir arkadasımız videosunu paylaşmıştı eger ki aylık olarak ödenecekse eylülün 6, başlıyor 2022 ödemeleri yine doğum tarihinin son rakkamına göre ekim 6/7/8/9 diye ödemeler yapılabilir diye düşünmekteyim, bayramdan önce ödenmesi hafızalarımda kaldığı kadarıyla son 1 hafta kalması durumunda erken ödemeler yapıldı bayram ayın 21 agustostaysa ödemelerin başlaması ile arasında tam 15 günlük bir zaman var,inşallah yine erken ödenir temennisindeyim ama ben erken ödeme yapılacagını sanmıyorum
    hocam bence büyük ölçüde ödenir evet maaşa 15 gün kala bayram olmuş oluyor fakat bayram 1 gün olmayacağı için 15 gün kalmış olmuyor bayram 4 5 günlük filan ve memurlara 9 günmüş galiba dolayısıyla 9 veya 10 gün kalmış oluyor bu nedenle verebilir düşüncesindeyim büyük ihtimalle ve verilsinde zaten doğaldır senede 1 defa kurban bayramı oluyor
    derya35 ve gecelerinhakimi16 bunu beğendi.

serbetcimehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    25 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ewt haklısın bayram izinlerinin geri cekilmesi ile aradaki 15 günlük fark 10 güne kadar geri çekilmiş oluyor bu durumda ödemeler yapılacakdır tabiki bende verilmesi taraftarıyım ,
    5/6 yıl kadar öncesinde 10 gün gibi bir zaman kalmıstı ödemeler bayram sonrası yapıldı ümidimiz öncesinde verilmesi yönündedir
    yunus bozan bunu beğendi

yunus bozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı serbetcimehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewt haklısın bayram izinlerinin geri cekilmesi ile aradaki 15 günlük fark 10 güne kadar geri çekilmiş oluyor bu durumda ödemeler yapılacakdır tabiki bende verilmesi taraftarıyım ,
    5/6 yıl kadar öncesinde 10 gün gibi bir zaman kalmıstı ödemeler bayram sonrası yapıldı ümidimiz öncesinde verilmesi yönündedir
    evet hocam doğru söylüyorsunuz geçmiş yıllarda bunları yaşadık bende hatırlıyorum bayrama 15 gün kala bile verilmişti ve yazı başlığında sizin belirttiğiniz gibi bana görede eylülde son 3 aylık maaşı alırız ekimden ihtibaren aylık olarak ödemeler yapılır şükür bunada ve türkiye olarak gelişmekteyiz zamanlada herşeyin daha iyi olacağına inanıyor vede ümit ediyorum olsunda zaten çünki biz engellilerin buna ihtiyacı var bununla geçimimizi sağlıyoruz şahsen benim allahtan vede devletten çok büyük bir beklentim yok karnım doysun hiç kimseye muhtaç olmuyayım yeterli çünki sizde bilirsinizki birilerine muhtaç olmak kötü bişey kimse kimsenin acısına derdine ortak olamıyor bakalım görelim zaten azda kaldı
    HÜLYAAA ve serbetcimehmet bunu beğendi.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Bu üç aylık larımız aylık olcakmı diyorsunuz ama nezaman resmi gazetede yayınlanacak bakanlar olsun cumhur başkanımız olsun hiç bişey konuşmuyorlar

Üye

Bahsedilme
    15 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

fazla konulara girmek istemiyorum iki gündür bir abinin vasıtasıyla bakanlar kurulunu arartırtım engellilerin maaşıyla ilgili bakanlar kurulunda aile sosyal bakanlıgında calışmaların sürdügünü vede 15 bir aya kadar galiba önümüzdeki ay aile sosyal bakanımız acıklama yapcakmış biliyorsunuz cumhurbaşkanımız talimatı verdi meclistende yıllar önce gecti engellilerin maaşı oda kabul edildi en son bakanlar kurulu kaldı onlarda calıştıgını yakında heralde eylülden önce bir acıklama yapcaklarmış cumhurbaşkanı zaten birşeyler söyledi iftar toplantısında sonunda diyor zaten dinlediyseniz artık ücayda bir almaktansa aylık alınsın daha iyi dedi bakanlar kurulunda kararlaştırdıklarını söylediler yakında acıklama yapcaklar merak etmeyin akşamda tekrar bakanlar kurulu arıcak tanıdık abi haber vercem size
    derya35 ve efe önder bunu beğendi.

Üye

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı afyonlu_11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fazla konulara girmek istemiyorum iki gündür bir abinin vasıtasıyla bakanlar kurulunu arartırtım engellilerin maaşıyla ilgili bakanlar kurulunda aile sosyal bakanlıgında calışmaların sürdügünü vede 15 bir aya kadar galiba önümüzdeki ay aile sosyal bakanımız acıklama yapcakmış biliyorsunuz cumhurbaşkanımız talimatı verdi meclistende yıllar önce gecti engellilerin maaşı oda kabul edildi en son bakanlar kurulu kaldı onlarda calıştıgını yakında heralde eylülden önce bir acıklama yapcaklarmış cumhurbaşkanı zaten birşeyler söyledi iftar toplantısında sonunda diyor zaten dinlediyseniz artık ücayda bir almaktansa aylık alınsın daha iyi dedi bakanlar kurulunda kararlaştırdıklarını söylediler yakında acıklama yapcaklar merak etmeyin akşamda tekrar bakanlar kurulu arıcak tanıdık abi haber vercem size
    Aramadimi sizi

SM-G925F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Üye

Bahsedilme
    15 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

2022 yaşlı ve engelli maaşları 2018 Kurban Bayramı'ndan önce ödensin ins erken verilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)