Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Like Tree64Beğeni

Konu: Aldığım duyuma göre 2022 maaşları bayram öncesi ödenecekmiş?

Üye

Bahsedilme
    18 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Aldığım duyuma göre 2022 maaşları bayram öncesi ödenecekmiş?

Sponsor Bağlantılar

septik kardeşim slm lar ben de yüzde elliüç engelliyim neden size yalan konuşayım ki zonguldak valliginde vali yardımcısının bütün işleri yapan bu arkadaş la bizzat görüştüm 2022 65 yaş üstü ve diger emekli maaşları hafta sonu cuma günü bütün ödemeler yapılacakmış konuyu kapatmışın hayırdır kardeşim çekemezlik yapma burası bir forum sitesi sizler ve diger arkadaşlar konuyu açar bilgisi olan varsa cevabını yazar.

afyonlu_11 ve derya35 bunu beğendi.

Üye

Bahsedilme
    18 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

septik kardeşim benim bu sitede kimseye art ve kötü niyetim yoktur kimseyede umut tacirligi yapmıyorm kimseyede yalan borcum yoktur burası bir forum sitesi herkes görüşünü paylaşır ve konuya yazar görüşlerini istibarat demişsin zonguldak valiginde çalışan bu kişi bu da engelli yakınıdır bak görecegiz septik kardeşim ödemeler cuma günü yapılacak
    afyonlu_11 bunu beğendi

yunus bozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

mert kardeşim septik abi bu sitenin yöneticilerinden ve kendisi bu tür konularda gereken bilgiye sahip 2022 maaşını hepimiz bekliyoruz ve septik abi kulaktan dolma bilgilere değilde resmi aslı olan açıklamalardan bahsediyor bu sitede bedensel engelliside var zihinsel olanıda ve yıllardır herkez bişeyler diyor şu olcak bu olcak diye ama maalesef olan bişey yok..biz 2022 aylıklarını 2 haftadan bu yana hep konuşmaktayız verceklermi vermiceklermi diye ve ben şahsen e devletten 2022 li nolu numarayı aradım geçenlerde memurla görüştüm memur ise bu konuda bir açıklama yapılmadığını büyük bir ihtimalle gününde alcaksınız erken yatmaya bilir dedi ben üzüldüm şahsen çünki bayram geldi cepte kuruş yok kuruş yoksa bayram bana değilki...sende sabah bu olumlu haberi paylaşınca ben şahsen yine sevindim fakat sana söylenilen kulaktan dolma resmi bişey yok sana sen yalan atıyorsun diyen yokki sadece bizler garanti bekliyoruz devletin kaleminden evet çıktığını kimse duymadı...ama sen verilcek diyosun umarım sen haklı çıkarsında yüzümüz güler ve bu ilk haberide ben şahsen senden aldım olarak sayarım peki egerki alamazsak o zaman ne dersin ?
    derya35 bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    18 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

yunus kardeşim öncelikle saygılarımı arz ederim bende bir engelli birey olarak kanıtım sizlerden yanayım tabiki bende istiyorum ki kimse bayramda madur olmasını istemem septik kardeşim gereken bu konularda benden daha bilgili olabilir o konuda haklısınız ama benim kimseyeye art ve kötü niyetim yok bende tabiki septik kardeşim dediyi gibi kulaktan kulaga söylenen birşey olabilir ama kanıtım valilikte çalışan arkadaş 2022 65 yaş dul vetim emekli maaşlarının yatacagını söyledi yunus kardeşim en alta bana soru yazmışın peki alamazsak ne olur diye o zaman sizlere özür borcum olur peki alırsak kardeşim 2022 maaşlarını o zaman herkesten baklava isterim anlaşıldımı güzel kardeşim saygılar sevgiler sunarım alllaha emanet olun birde kardeşim bugün ayın 11 şurda ayın 17 sine altı gün var görecegiz bakalım
    yunus bozan ve derya35 bunu beğendi.

yunus bozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

kardeşim açıklaman beni tatmin etti açıkçası..anladım sen elçisin sana söylenileni sen doğal olarak dile getiriyorsun..fakat ben konuyu biraz daha açacak olursam şu şekil diyeyim hani delinin biri kuyuya 1 taş atarda 40 kişi çıkaramazya bu konu ona benziyor yazıdada bahsettim burda bedenselide var zihinselide yani şöyle bir düşünce geçti acaba bu arkadaş zihinsel engellide burdaki ümit bekleyen insanlarla alaymı ediyor ümit vererek çünki bu çok yaşandı kardeşim bu sitede ve bunu herkezde bilir..ve alamasakta özüre hiç gerek yok sen bu şekilde güzel açıklama yaptığın için sana minnettar kalıyorum ve sana söyleyenin hatasıdır kimse kimsenin hatasını çekemez..parayı alırsakta baklava senin köpeğin olsun ben izmirde yaşıyorum leventte eğer yakınsan buyur gel misafirim ol bu sebeple arkadaşım olmuş olursun bizde sevene can feda sevmeyene elveda
    mert ve derya35 bunu beğendi.

Üye

Bahsedilme
    18 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

tşkler ederim yunus kardeşim dilerim ki engelli arkadaşlarımız bu bayram herkez gönlünce olmasın isterim yaradanda baklava konusuna gelin ce şaka anlamda söyledim yunus kardeşim sen gel buyur zonguldağa misafirim ol sende cansın kardeşim beklerim herzaman saygılar sevgiler
    derya35 bunu beğendi

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

............
    Konu septik tarafından (18-08-2018 Saat 15:49:35 ) değiştirilmiştir.
    derya35 bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    18 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

septik kardeşim o zaman baklavaları sen söyleyecen haklı çıkarsam bu konuda
    derya35 bunu beğendi

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

Tamam inşallah haklı çıkarsınız, baklava nedir ne isterseniz.
    Halil Yılmaz, mert ve derya35 bunu beğendi.

Üye
    derya35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    17 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Az önce aradım Henüz kesin bişey olmadığını söylediler

A15 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu septik tarafından (18-08-2018 Saat 15:50:15 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)