Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Ayrı adresteki kardeşin geliri 2022 maaşımı etkiler mi?

Sponsor Bağlantılar

2022 maaşına başvurdum dosya transferi istediler başka ildeki dosyamı tam 1 buçuk ay oldu gelen giden yok kaymakamlığı gitim dosya gelmemiş sonra tekrar istertimdim ve perşempe dosya geldi ama perşempe cuma sistem yok pazartesiye kaldı bide döveçekler hakeret etmedikleri kaldı ya kardeşim dosyayı postayla göndermiyosunki yazıcıya yükle gönder tam 1 buçuk ay ne demek ilaç almadım rahsızlamdım ruh sağlığım bozuldu bide evde 5 kişiyiz ama kardeşim başka yerde asger.i üçretle çalışıyo üstümüze ne ev ne araba tarla bağ büyükbaş hayvan küçük baş hayvan hiç bir şey yok kardeşimle anlaşmdığım için başkayerde ama ageri üçretli çalışıyo kardeşim başka yerde ikamet etmesi bulunduğumuz yerde çalışması benim 2022 maaşıma engel edermi asgeri üçtet gelir 5 kişi başkda bişey yok kardeşim bizimli değil dedim

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Kardeşin ayrı adresi oturuyorsa onun gelirri hiç bir şekilde sizi etkilemez. İçiniz rahat olsun...

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ya kardeşim başka ilde ikameti ama benim bulunduğum yerde sigortası yatıyo gelir bazen 15 gün bazende 1 ay kalır bu sıkıntı teşkil edermi asgeri
    üçretli bu maaşı al bilrmiyim 2022yi başka gelirde yok onuda sayalarmı sıkıntı olurmu halil bey

Mehmet Yalçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Başka ilde ikamet ediyorsa ikameti degişikse sizinle ilgili bir işlem yapılmaz yani sizi etkilemez merak etmeyin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)