Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Babam mal varlığını üzerime yaparsa 2022 maaşım kesilir mi?

Sponsor Bağlantılar

ben 2022 maaşı alıyorum. benim üzerime ilerde bana güvence olsun diye 20 dönüm bir tarla yaptırmıştı babam. şimdide geri kalan mal varlığını benim üzerime yapmak istiyor diğer 2 kardeşim almanyada olduğu için onların ihtiyaçları yok zaten. babam tüm mal varlığını benim üzerime geçirirse benim aldığım 2022 maaşı kesilirmi acaba

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Babanın mal varlığına bağlı. Eğer dikkat çekecek ve gelir getirecek bir mal varlığı varsa ve bunların tapuları senin üzerine yapılırsa kurum tarafından bir şekilde fark edilir ve maaşınb kesilebilir. Tam olarak babanın mal varlığı hakkında bilgimiz olmadan net bir şey söyleyemeyiz.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ya aslında öle çokda bişey yok eski bi traktör var birde eski bir ev bir kaç dönümde verimsiz arazi.

Mehmet Yalçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Arazinin gelir getirmediğini belgelerseniz sorun olmaz ama ev gelir getiren kira getiren bir mülk pozisyonunda olursa sıkıntı olabilir ayrıca traktör içinde net birşey söylemek doğru olmaz başvurup malmüdürlüğünün kararını görmek gerekir sizin konumunuzda bir kişinin muhtaç olup olmama kararını malmüdürlüğü verir tamamen onların insifiyatindedir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)