Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi gülümse_hayata

Konu: Çalışmaya Başlayınca Kesilen 2022 Maaşı İşten Ayrılınca Tekrar Bağlanırmı?

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Çalışmaya Başlayınca Kesilen 2022 Maaşı İşten Ayrılınca Tekrar Bağlanırmı?

Sponsor Bağlantılar

admin kolay gelsin ben yüzde 45 şizofren sürekli raporu bulunan engelli bir vatandaşım...engelli maaşı alıyorum...ama evde oturmamak için hastalığımın geçmesi içinde sosyal olmam gerek..eğer bir işe girer hastalığım tekrarlarsa yani sıkıntı geçirirsem...tabi bu işe girmeden önce sosyal hizmetlere bildiricem maaşımın kalkması için...ama dediğim gibi işte herhagibir sorun geçirirsem vede çıkarsam..tekrar bu maaşa başvurabilirmiyim...çünkü ben devlete bunu bildiricem çalışmak istiyorum diye ama çalışamassam ne olur diye düşünüyorum...amacım asla sahtekarlık değil....elimden bu kadarı geliyor çünkü kendimi biliyorum...

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu

Çalışmaya başladığınızı bildirip maaşınızı iptal ettiğiniz gibi işten ayrıldığınızı da kuruma bildirerek yeni maaş için başvuru yapabilirsiniz. O anki kriterleriniz şayet uygunsa yeniden maaşınız bağlanacaktır.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

sağol Allah razı olsun...şu an o gelir düzeyinin altındayız kişibaşına düşen...bu durumunda değişeceğini düşünmüyorum...herhalde bu kriterler değişmez.

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Rica ederim Allah hepimizden razı olsun
    İşten ayrıldığınız dönemki kişi başı düşen miktarı aşmamanız durumunda sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)