Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi septik

Konu: Çalışmıyorum. 2022 maaşı alabilir miyim?

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Çalışmıyorum. 2022 maaşı alabilir miyim?

Sponsor Bağlantılar

Merhaba sevgili forum sakinleri ben bir konu hakkında bilgi almak istiyorum ben %50 engelliyim ve çalisamiyorum kimse çalıştırmıyor beni 2022 maaşı almak istiyorum fakat rahmetli babamdan kalma maaş ve evimiz var benim genel sağlık sigortası bile odiyecek durumum yok Çalışmadığım için ben nasıl olurda 2022 engelli maaşından yararlanabilirm sosyal yardımlaşma vakifina gittim genel sağlık sigortaniz ve ailenizin maaşı var dediler nasıl olurda ben bu haktan yararlanabilirm

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Malesef yeni yönetmeliğe göre, hane gelirleri kişi başına bölündüğünde temmuz ayındandan itibaren kişi başına düşen pay 303 tl altında değilse 2022 maaşından yararlanılamıyor.

Nasıl yararlanırsınız ya yanlız yaşıyor görüneceksiniz, ki o zamanda giderlerinize bakılacak olan olmayan giderler hesap edilerek sizin aylık 303 tl aşıp aşmadığınıza bakılacak, yada yaşadığınız hanedeki geliri olmayan fert sayısı fazla olmalıki kişi başı gelire bakıldığında 303 tl nin altında bir gelir görülmeli başka bir seçenek yok maalesef.

Murat.Y bunu beğendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)