Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Like Tree15Beğeni

Konu: Engelli Maaşları Yükselmesi İçin Kampanya Başlatalım.

Üye

Bahsedilme
    9 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Engelli Maaşları Yükselmesi İçin Kampanya Başlatalım.

Sponsor Bağlantılar

Engelli Maaşları Yükselmesi İçin Kampanya Başlatalım.Hükümete Sesimizi Duyuralım arkadaşlar Bakın burdan kuru kuru tepki göstermekle olmuyor engellileri kimse umursamıyor

Üye
    HÜLYAAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    19 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Aynen haklısınız sesimizi duyuralım yoksa biz kimsenin umrunda olmayiz

SM-J701F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
    derya35 bunu beğendi

serbetcimehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    25 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

benim bu konuda bir fikrim var yönetici arkadaslar la burada önce bir platform oluşturalım önce kendi aramızda konuyu iştişare edelim akabinde burada arkadaslarla hep birlikte sitemizde konuyu masaya yatıralım devamı için elimden gelen bişeyler olabilirse kendi adıma bende mutlu olurum, sayın üyemiz müzzeyyen hanımda bize katılır inşallah diye düşünüyorum
    derya35 bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Arkadaşlar asıl kampanya maaş yükselmesi için değilde gelir kriterlerinin yükseltilmesi için yapılsa daha mantıklı olmazmı?Kişi başına düşen gelir halihazırda 483.64 TL.Ve bunu hesaplarken hiçbir gideriniz gözönüne alınmıyor.Ev kirası gıda vs. gibi.Sadece gelir 483.64 TL geçerse bu yardım kapatılıyor.Bir çok arkadaşımız bununla birlikte evde bakım yardımıda alıyor.O yardımda ise kişi başına düşen gelir 967.21 TL.yine hiç bir gider düşülmediği gibi 2022 yardım parasıda gelire ekleniyor.Bence kampanya yapılacaksa artıştan önce bu konularda çalışma yapılmalıdır.Şahsi düşüncemdir tabiiki.Bir çok arkadaşım bu dediklerim içinde bana kızacaklar ama malesef gerçek hesaplar böyle.
    gecelerinhakimi16, septik ve derya35 bunu beğendi.

Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    25 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

yok gercekten haklılık payın var daha bir çok konuda esnetilebilirlikleri olan tarafımıza faydalı olabilecek gelir kriteri,maaşların yükseltilmesi hesaplar yapılırken bir simit çay üzerinden açlık ve yoksulluk sınırının çok altında olan engelli ve 2022 maaşlarının günümüz TÜRKİYE!sinde yaşam standartlarıa hitap etmeyen oranlar günlük yaşamda engellilerin yaşam koşullarını iyileştirebilecek acil ihtiyaclarının giderilmesine yönelik çalışmalar engelli kardeslerime gerek devlet kanadından gerekse siyasilerden toplumun biliçlendirilmesi yardım mekanizmalarının engelliye sorun olmak yerine sorunlarını çözen en azından bu yönde çaba sarf eden düşünce odaklarının artırılması gelir kriterinin yanı sıra derinlemesine analiz yapılıp bir proje nitelinde devlet büüyüklerimizden nelerdir gercekden engellinin sesine haykırışlarına hitap edecek istekleri bu yönde ortaya güzel bir çalışma çıkarıp iletebilmemiz gereklidir diye düşünmekteyim, bütün engelli arkadaslarımızın ve yakınlarının toplumdan bir çok kesimin sitemizi de takip ettiğini biliyorum herkes bir fikir beyan edebilmeli

SAYGI VE SEVGİLERİMLE

MUTLU BAYRAMLAR

Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    25 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

benim bu konuda yönetici arkadaslardan bir istirhamım var önce burada bir platform oluşturup tüm engelli arkadaslarımızın ve yakınlarının site üyelerimizin misafir ve konuk ziyaretcilerimizinde düşüncelerine yer verecek güzel bir başlıkla konu açılmasıyla ilk adımın atılabilmesidir,

teşşekkür ederim.

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

Tamam bu sayfadan herkes fikrini yazsın, yeterli ilgi görürüse hep beraber bir karar alır cimere yazarız elimizden gelen baskıyı yapmaya çalışırız, fakat ana konumuz gelir krıterinin tamamen kalkması konusu olursa daha akılcı olur gibi
    mehata19 bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    9 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

@septik bey Siz 2022 maaşı yükselmesi için birtane Dilekçe oluşturun Bizde Hepimiz..cimere Gönderelim.Böylesi daha mantıklı
    gecelerinhakimi16 ve mehmet7754 bunu beğendi.

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    45 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

@derbo78

Acele etmeyelim, katılımcı olan herkes fikrini yazsın, kimi maaş düşük der, kimi bir kaç lira yüzünden maaşım bağlanmadı der, kimi farklı bir talepte bulunur, herkesin derdi sorunu farklıdır, tamamını görelim ona göre ir içerik hazırlarız.

Ayrıca geçmiş kampanyalarımızdan aldığım ders, kalıp olarak yazılan bir dilekçe veya şikayeti hükümet tarafından bu yine bir veya bir kaç kişinin işi diyerek fazla dikkate almaması, biz konumuzu arkadaşlarımızın isteklerini dikkate alarak bir içerik hazırlarız herkes özgün bir şekilde dilinin döndüğünce yazar fakat içeriğindeki vurgular maaş az, gelir krıteri, rapor sorunları, gibi çeşitli şekilde konuları aynı dilekçeye yazılmasını sağlamaya çalışırız.

Size ciddi birşey söyleleyim, engellilerin bu tarz sorunları zaten hükümet tarafından bilinmekte fakat hükümet direnmekte, kozlar onların elinde ve istedikleri gibi hareket ediyorlar, yapılması gereken olaysa çok basit ve bir o kadarda zor.

Diyelim ilk başlarda gerekli duyurular yapıldıktan sonra 20-30 kişi külliyenin önünde veya meclisin önünde toplanabilse inanın daha sonraları katılım git gide artar ve basında, muhalefette, halkta gerekli desteği verir ve o 20-30 kişi zamanla öyle bir artarki tahmin ediyorum haftalarca gündemden düşmeyiz, nedir efendim biz gelir krıterini istemiyoruz, ortalama bakım maaşı kadar bir aylık istiyoruz, sydv önlerinde çektiğimiz sıkıntılardan gına geldi, rapor alma eziyeti son bulsun, bu isteklerimiz yerine getirilmediği sürece buradan ayrılmıyoruz diyerek kamp kurabilsek kesin ve kesin emin olun mecbur kalır ve harfiyen isteklerimize uyarlar. Gel gelelim ben dahil bu cesarete zamana güce sahip arkadaşlarımız azınlıkta. Şimdilik bu sayfadan arkadaşlarımızı dinleyelim bakalım zaman ne gösterecek.

Şimdi aklıma geldi hemen ekleyeyim, hani bu stk, ve engelli dernekleri var afedersiniz bunlar bugüne kadar ne işe yaramışlar ve halen ne iş yapmaktalar, hesapta engellileri temsil ediyorlar, birtanesi çıksında şu eylemi engellilere şu kazancı sağladım desin binlercesi var ne işe yararlar size gecenin sorusu olsun.

Üye

Bahsedilme
    9 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

@septik bey konuyu çok güzel izah etmişsiniz.Sizden Ricam Benim Bu Konu Başlığımı Sabitlerseniz Ve akabinde Arkadaşlar Görsün. Ve Toplanalım Birlik olmazsak Hükümet Kesinlikle Adım Atmaz

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)