Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi posmeh

Konu: Evde bakım maaşı için sene de 1 kere eve incelemeye geliyorlarmı

mehmet.berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Evde bakım maaşı için sene de 1 kere eve incelemeye geliyorlarmı

Sponsor Bağlantılar

2022 maaşında uygulanan sistem gibi senede 1 kere adres güncellemek için eve teite geliyolar bu uygulama evde bakım maaşı alanlar içinde geçerlimi yani senede 1 kere geliyorlarmı.
    @mehmet.berat.ak

Üye

Bahsedilme
    10 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

bize geliyorlar hastanın bakımı nasıl oluyor diye kontrol etmeleri güzel onun için kontrol engelliyi ve yaşlığı korumak içindir zaten

Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı eagle20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize geliyorlar hastanın bakımı nasıl oluyor diye kontrol etmeleri güzel onun için kontrol engelliyi ve yaşlığı korumak içindir zaten
    Anladım ama bize gelmişler fakat hiç eve uğramadan komşulara sorup soruşturup gitmişler bizde komşulardan duyduk geldiklerini haberimiz yoktu durumu nasıl iyi şartlarda bakılıyomu felan diye komşulara sormuşlar anlamadım bu sosyal hizmetlermi başka birilerimi gelenler
    @mehmet.berat.ak

Üye

Bahsedilme
    10 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı mehmet.berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım ama bize gelmişler fakat hiç eve uğramadan komşulara sorup soruşturup gitmişler bizde komşulardan duyduk geldiklerini haberimiz yoktu durumu nasıl iyi şartlarda bakılıyomu felan diye komşulara sormuşlar anlamadım bu sosyal hizmetlermi başka birilerimi gelenler
    @mehmet.berat.ak
    KARDEŞİM bize en son eylül 15 te geldiler komşularada sormaları tabi doğal onlar dışarıdan iyi bilir onun için Allah iyi komşu versin insanları ne çektiğini bilmezler gözleri senin paranda olur hastaya iyi bakmak önemli olan o

Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı eagle20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KARDEŞİM bize en son eylül 15 te geldiler komşularada sormaları tabi doğal onlar dışarıdan iyi bilir onun için Allah iyi komşu versin insanları ne çektiğini bilmezler gözleri senin paranda olur hastaya iyi bakmak önemli olan o
    Komşular felan biliyo nasıl bakıldığını ilgilenildiğini hep iyi şeyler söylemişler Allah razı olsun ama benim anlıyamadığım neden eve girmediler felan onun için sordum yani böylemi oluyo felan diye, bu arada ilginize teşekkür ederim
    @mehmet.berat.ak

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu

@mehmet.berat

Bildiğim kadarıyla bu kontroller 6 ayda bir yapılıyor. Çat kapı gelinip hastaya iyi bakılıyormu herhangi bir değişiklik varmı diye inceleme yapılır. Geldikleri zaman sizde olduğu gibi komşularında bilgilerine başvurabilirler.

Üye

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Selam arkadaşlar. Benim bir sıkıntı lı derdim var. Ben Ağir engelli anneme bakıyorum. Bakım maaşı alıyorum. Diye annem in engelli maaşını vakıf kesti. 483 TL yi geçtiği için. Başka bir gelirimiz yok ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim

Üye

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı Andac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Benim bir sıkıntı lı derdim var. Ben Ağir engelli anneme bakıyorum. Bakım maaşı alıyorum. Diye annem in engelli maaşını vakıf kesti. 483 TL yi geçtiği için. Başka bir gelirimiz yok ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim
    kardeşim onu kesiyorlar ama ev kira onu düşüyorlar sen git durumunu anlat yaşlı aylığı bağlasınlar eğer babandan kalma maaş yok ise onu alırsın yaşlı aylığı 543 lira

Andac bunu beğendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)