Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu
Like Tree25Beğeni

Konu: Mujde 2022 maaslari aylik oldu

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Gelir testi kalktımı

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Gelir kriteri falan kalkmadı arkadaşlar hiç değişen bir şey yok Aynı eskisi gibi devam bir tek bu arkadaşınmı haberi var araştırıyorum hiç böyle bir haber bulamıyorum

Üye

Bahsedilme
    13 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

eylül ayından itibaren aylık olacak sonrasında bu aylık miktarın tatmin edici miktara ulaşmasını bekleyeceğiz bu sefer de bu da uzun yıllar alır örneğin aylığımızın en az 1000 tlye ulaşması için de nerden baksanız bu sefer de en az 10 yıl beklememiz gerekiyor ölme eşeğim ölme meselesi yinede durumu güzel gören arkadaşlara hayırlı olsun benim açımdan sadece ev kiramı karşılayacak aydan aya alacağım 400 tl maalesef

Üye

Bahsedilme
    16 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Hicbir degisiklik yok hep ayni haaa 3 aylik haa 1 aylik 399 tl yazik
    gecelerinhakimi16 bunu beğendi

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Haberin videosu ilk mesaja eklenmiştir.

Üye

Bahsedilme
    13 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Engelli maaşları aylık olarak alınacak buraya kadar tamam da aylık ne kadar alınacak yani 3 aylık maaşın tamamı 1 ayda verilse sorun yok güzel bir değişiklik olmuş olur, ama yok 3 aylık maaşın 3e bölünüp 1 ayda verilse o zaman herşey aynı olduğu anlamına gelir birşey değişmez sadece süreç değişir 3 ay yerine 1 ay olmuş olur buda pek fayda sağlamaz bu kısım hakkında da yetkililerin bilgi sunmasını bekliyoruz aksi takdirde sevinilecek bir durum yok aslında yine de bu gelişme karşısında sevinen kardeşlerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz

Üye

Bahsedilme
    13 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Kusura da bakmasınlar ayda 400 tl ile geçinilecekse buyursunlar kendileri bu maaş ile geçinsinler eğer geçinebileceklerse o zaman sorununun bizden kaynaklandığını anlarız 400 aylık çok komik bir rakam hele bir de sürekli Türkiye büyüdü diyorlarsa madem büyüdü o zaman bir zahmet artık şu aylık miktarı da yükseltin yada 400 tlyi de vermeyin rızkı veren Allah yani henüz sevindirici bir durum yok ortada gerçek acıdır kusura bakmasınlar çocuk değiliz

serbetcimehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    25 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

arab78 kardesim, bir işçi örnekle asgeri üceretle çalışmakta diyelim, bazı işyerlerinde aylık uygulama yerine haftalık verilen iş kolları var özel sektörde aylık 1600 'yı haftalık 400 tl olarak ödeme yapar şimdi sana ben soruyorum bu iş yeri haftalık 1600 liramı yapsın ödemeyi hemde her hafta yani 1600 x 4 hafta eşittir 6400 tl mi ödesinler diyorsun sen bunumu anlamalıyım ?
    (bildiğin bir yer var mı böyle bir ödeme yapan ) )

Üye

Bahsedilme
    13 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Hesaplamanızda çok haklısınız size katılıyorum evet benim hesaplamama göre öyle bir yer yok elbette, ancak Türkiye çok gelişti değişti büyüdü deniliyor sürekli bende diyorum ki bu sözlere paralel olarak engelli maaşlarımızda da yükseltilme durumu olsun birazda kayda değer bir miktarda olsun yani her dönem 50-100 tl zam iş görmüyor ha bereket versin diyorum ama muhasır medeniyetler seviyesine ulaştıysak doğal olarak kaynaklarımızın ciddi anlamda büyümüş olması gerekiyor bu da bizim engelli maaşlarımıza biraz daha kayda değer oranda yansısın istiyoruz başka isteğimiz yoktur, refah seviyemizin beklentilerimiz doğrultusunda yükseltilmesini istiyoruz, elbetteki buda olacak ancak çok uzun yıllar alır diyorum.3 aylık miktarın 1 ayda verilmesi güzel olur devletimiz istese bunu yapabilir ancak bu çok abartılı olalacaksa da aylık en azından biz engellileri tatmin edecek düzeyde bir miktarın ödenmesini temenni ediyoruz.Aydınlattığınız için teşekkür ediyorum.

Üye

Bahsedilme
    13 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Yanlış anlamayın ben tartışmalardan polemiklerden uzak duran biriyim sadece fikrimi beyan ettim ve sizde konu hakkında fikrinizi sundunuz tekrar teşekkürler hayırlı geceler

Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)