Bu konudan haberdar edilenler

Like Tree2Likes

Konu: Vakıflar Muhtaç Aylığı Posta Yolu İle Başvuru Nasıl Yapılır, Dilekçe İçeriği Nasıldır

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Vakıflar Muhtaç Aylığı Posta Yolu İle Başvuru Nasıl Yapılır, Dilekçe İçeriği Nasıldır

Sponsor Bağlantılar

merhaba Vakıflar Genel Müdürlüğü muhtaçlık aylığı için ilgili ildeki vakıflar bölge müdürlüğüne posta yolu ile başvuru yapmak istiyorum.Ancak posta yolu ile nasıl başvuru yapılabilir ve dilekçede neler yazmam gerekiyor bilmiyorum.Bu konu hakkında bilgi verir misiniz.Hazırladığım dilekçeyi ptt şubesinden de il vakıflar bölge müdürlüğüne göndermem gerekiyor.Özetle posta yolu ile başvuru hakkında ve dilekçe içeriği hakkında bilgi alabilir miyim.Şimdiden herkese teşekkürler arkadaşlar.

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Yazıları
    169
    Bahsedilme
    37 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

@arabi2018

Muhtaç aylığı talebinde bulunan kişiler başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra engelli ise özrünü belirten sağlık kurulu raporunu ekleyip, ikamet ettiği ilin bağlı olduğu Vakıflar Bölge Müdürlüğüne şahsen, posta yoluyla veya Genel Müdürlüğün​ internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirler.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

tamam ama ben özellikle posta yolu ile başvuru yapmak istiyorum nasıl yapılır posta belgesine ne yazılır ve nereden gönderilir bu konu hakkında bilgi alabilir miyim

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

soruma halen cevap alamadım posta yolu ile başvuru nasıl yapılır ve dilekçe mi yazılır nasıl dilekçe yazılır içeriği nasıl olur örnek dilekçe sunabilir misiniz

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Peki Vakıflar Genel Müdürlüğü internet web sitesinden muhtaç aylığı başvurusu yapılabiliyor denildi.Ancak sisteme girdim ve başvuru formu doldurulamıyor ve gönderme butonu bulunmuyor ne yapmam gerekiyor siteden başvuru yapılamıyor

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ben bu vakıf muhtaçlık aylığını alamayacağım herhalde tüm kriterleri taşıdığım halde alamadım tekrar başvursam acaba onay alır mıyım bu sefer

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

son olarak vakıflar muhtaç aylığı için şahsen başvuru isteniyor demişsiniz.Benim yerime mesela babam vakıflar bölge müdürlüğüne başvursa ve gerekli belgeleri teslim etse olur mu kabul ederler mi benim gitmesem bilgi verir misiniz.Çünkü ben gittiğimde sorun çıkıyor sanki fiziğe bakıyorlar ve ona göre kabul etmiyorlar geçen yıl şahsen başvurdum sadece fiziken kabul etmediler bilgi alabilir miyim mümkünse babamı göndermek istiyorum

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

özellikle posta yolu ile başvuru için dilekçe örneği sunabilir misiniz rica etsem

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Yazıları
    169
    Bahsedilme
    37 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

Dilekçeye gerek yok eğer posta yoluyla yapılacaksa başvuru formu doldurulup gönderilmelidir aynı zamanda raporda bu başvuruya eklenmelidir. İstenilen sadece iki belge var biri başvuru formu diğeri ise rapor daha önce belirttiğim gibi ya şahsen yada Web adresi : www.vgm.gov.tr adresleri üzerinden yapabilirsiniz.

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

raporun aslı mı eklenip gönderilmeli yoksa fotokopisi mi aslı gönderilmesi durumunda raporum elimden gider

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)