Bu konudan haberdar edilenler

Like Tree1Likes
  • 1 Post By osman bayazıt

Konu: Post polio bitkisel tedavi deneyimim

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Post polio bitkisel tedavi deneyimim

Sponsor Bağlantılar

arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun 1975 yılında polio gecirdim sağ kol sol babaçak polio sekeli oldum 2015 yılındada pps oldum kas atrofisi yorgunluk halsizlik uykusuzluk ve tüm eklemlerimde ağrılar kaslarda aşırı sertleşmeler oldu doktorlar düşük egzersiz ve magnezyum takviyesi antideprasan ve kas gevşetiçi ilaclar önerdi bunları kullanınca (mala) dönuyor insan ve koltuk değneği kullanmaya başladım çok aşırı yorulma ve dinlenememe başladı eve hapsoldum resmen neyse ben karabükte yaşıyorum ocak ayında istanbula düğüne gittim orada bir aile dostu benim durumumu birine anlattı oda bana bir sürü yağları karıştırarak bir karışım verdi onu o karışımı ensem dahil genital bölgeler hariç sabah akşam masaj yaparak sürdüm 3 günün sonunda eklemlerimdeki ağrılar tamamen kesildi diyebilirim ve uykum düzene girdi ve azda olsa agrısız yürümeye başladım 15 günün sonunda bastonu kullanmaz oldum daha sonra bana başka bir karışım verdi onu aynı şekilde uygulamaya devam ettim sağ kolumla masaj yapmaya başladım sayılır azda olsa ve cuma günü kaslarımı ölcdük solbacakta 9cm kas kütlem gelişti sağ kolda 3 cm gelişme oldu azda olsa koşa biliyorum fazlaya cesaret edemiyorum sağ alt kol cok güçlendi artık tokalaşırken karşıdaki baskı uyguladığında elimi sıkamıyor kolum bir çok haraketi yapar hale geldi 6 şınav cekiyorum şuan günlük ortalama 8 km yürüyorum düz rampa iniş ve ortalama 80 merdiven iniş ve çıkışlar ve yoruldukdan sonra 5 dakikada dinlene bilir hale geldim tlf hiç kullanamıyordum sağ kolla şimdi kullanıyorum kafamı bile kaşıyorum bu anlattıklarımı yaşayan varmı arkadaşlar bunu geliştirmek için önerileri olan varmı bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok mutlu olurum

golfcen likes this.

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

geçmiş olsun Allah şifa versin
    o karışımı nasıl ve ne şekilde elde edebilirim teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)