Üye

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Emin olmamakla birlikte sanırım akciğer kanseriyim.

Sponsor Bağlantılar

29 yaşındayım. 6 aydır kronik bronşitim var. Sırt ağrıları yaşıyorum. Geçen cuma günü yine tuttu sırt ağrım. Acile gittim. Belki bronşitim nüksetmiştir diye.

Doktor korona olabileceğimi düşünüp akciğer tomografisi istedi. Çektirdim. Doktor korona açısından bir problemin yok dedi. Ama diye ekledi. Salgın bitince göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisine randevu al git dedi. Neden dedim. Benim branşım değil ben net yorum yapamam ama kitle benzeri bir lezyon var dedi.

Hastaneden tomografi raporumu istedim. Vermediler. 3 gün sonra e nabıza rapor ve görüntü düştü.

Raporda tüm bulgular normal yazıyordu. Bir tanesi hariç.

Anterior mediastende timik remnant lehine yoğunluk artıışı izlendi yazıyor.

Bize maddi manevi olarak hep dayım yardımcı olur. Dayıma durumu anlattım. Bana kredi kartını verdi. Özel hastanede göğüs hastalıklarına muayene oldum. Doktor e nabıza girip tomografi görüntülerini ve raporu inceledi. Timus bezinde tümör benzeri oluşum var dedi.

Hocam şimdi ne olacak dedim. Biyopsi yapılıp patolojik inceleme sonrası kesin teşhis konulur dedi. Burda bu en az 5 bin liraya yapılır. En iyisi göğüs hastalıkları hastanelerine git dedi. Göğüs hastanelerinde göğüs hastalıkları randevusu bulamıyorum. Normal eğitim araştırma hastanesine gitsem bakarlar mı? Kafam allak bullak. Uyku uyuyamaz oldum. Düşünceleriniz nedir?

Üye

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Sağ olun ya, çok iyi destek oldunuz

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Oncelikle geçmiş olsun. Sıkma canını kardeşim . Göğüs hastalıkları hastanesine git başhekim e cik doktor elbet bulunur . Nerde bu doktorlar uzaya gitmediya. Sabah erken git belki bulursun . Sıkma canını Allah yardımcın olsun . Öyle bisi varsada erken tanı olur yasin genç atlatırsın insallah

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Bynewlife47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle geçmiş olsun. Sıkma canını kardeşim . Göğüs hastalıkları hastanesine git başhekim e cik doktor elbet bulunur . Nerde bu doktorlar uzaya gitmediya. Sabah erken git belki bulursun . Sıkma canını Allah yardımcın olsun . Öyle bisi varsada erken tanı olur yasin genç atlatırsın insallah

Çok teşekkür ederim. Allah sizi inandırsın gözüme uyku girmez oldu. 4 yıl sonra ilk defa uyku ilacı içmeye başladım yine.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Kardeş öyle veya böyle hepimiz faniyiz fazla takmamak gerek .dedigim gibi inşallah yoktur kötü bisi varsada erken tanı sıkıntı olmaz bence sağlık günler diliyorum .

Üye

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Bynewlife47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş öyle veya böyle hepimiz faniyiz fazla takmamak gerek .dedigim gibi inşallah yoktur kötü bisi varsada erken tanı sıkıntı olmaz bence sağlık günler diliyorum .

Çok çok teşekkür ederim. İnşAllah dediğiniz gibi olur. Gerçi ben bu dünyada gün yüzü görmediğim için ölüm benim için kurtuluş olur. Fakat annem yalnız kalır. Onun için üzülüyorum.

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    131 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Çok çok geçmiş olsun

Üye

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Halil Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun
    Çok teşekkürler. Bugün göğüs hastanesine gittim. Göğüs hastalıkları doktorları covid tanısı alanların kontrol muayenelerini yaptıkları için diğer hastalara şu an poliklinik hizmeti vermiyormuş. Göğüs cerrahisi doktoruna göründüm. Şans eseri doçent doktora denk geldim. Doktor ben kesin tanıyı koyarım ama ameliyatlık bir durumun yoksa gerisine karışmam tedavi ve takibini göğüs hastalıkları doktoru yapar dedi. Cuma günü Biyopsi yapılacak. Timus bezinden parça alınıp patoloji de incelenecek.

Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    453
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    8 Konu

Merhaba,

Çok büyük geçmiş olsun inşallah pataloji raporunuz temiz çıkar, tüm dualarımız sizinle olsun.

Güzel sonucu bizimle paylaşmanız dileğimle,

Üye

Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı Gazoz Agacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Çok büyük geçmiş olsun inşallah pataloji raporunuz temiz çıkar, tüm dualarımız sizinle olsun.

Güzel sonucu bizimle paylaşmanız dileğimle,
    Çok çok teşekkürler. İşlem yapıldı. Sonuç 1 buçuk ay sonra çıkar dediler. Tam anlamıyla şaka gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)