BIFIFORM'un Yeni Yılda Sevdikleriyle Keyifli Ve Sağlıklı Zaman Geçirmeyi Planlayan Çocuklara Sindirim Sistemini Düzenleyecek Bir Önerisi Var

Anne ve çocuk sağlığı konusunda yenilikçi besin destek ürünleriyle öne çıkan Ferrosan'ın geliştirdiği Bifiform, anne-babaların her zaman önceliği olan çocukların, yeni yılı daha sağlıklı geçirmeleri ve Yılbaşı kutlamalarında keyiflerinin kaçmaması için en etkili çözüm.

Hem kullanımı kolay, hem de çocukların doğal yöntemlerle sağlıklı olmalarını sağlayacak Bifiform Saşe ve Bifiform Damla, portakal ve ahududu tadıyla da çocukların neşesini kaybettirmeyecek.

Türkiye'de ilk ve tek özel probiyotiklerin sinerjik kombinasyonu, sindirim sisteminin dostu Bifiform, sindirim sistemi problemlerini önlemeye yardımcı oluyor. Mide-bağırsak mikroflorasının dengesini kurarak gaz, kabızlık, ishal gibi rahatsızlıkları azaltıyor. Birçok ülkede ailelerin sindirim dostu olarak kullandığı Bifiform Damla ve Bifiform Saşe, yeni yılda da çocukların gözdesi olmaya devam edecek.

BIFIFORM ürünleri, sindirim sistemini düzenleyen probiyotik ve yararlı bakterilerin çoğalmasını prebiyotik içeriği ile unsurlar sindirim sağlığı üzerinde olumlu faydalar sağlıyor.

BIFIFORM Damla, bebekler ve çocuklar için oral damla formunda olup kabızlık, ishal gibi sindirim sistemi sorunlarını gidermeye yardımcı oluyor. BIFIFORM Saşe ise, suda eritilerek içiliyor, sizin ve çocuğunuzun sindirim sistemini desteklemek üzere uzmanlar tarafından öneriliyor. Antibiyotik ilişkili ishaller ile birlikte, seyahatlerde de karşılaşabileceğiniz ishal, gaz ve kabızlığın önlenmesine yardımcı oluyor.

KAYNAK