Like Tree72Beğeni

Konu: 2018 Eylül Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Zonguldakta edevlette eylül ayı görünmüyor

serbetcimehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

arkadaslar bu sayfa e devlette güncellemelerin paylaşıldığı sayfamı daha yatan il yok 3/4 sayfa sadece güncellemler konusulmakta her ilin güncellmeleri değişik olabiliyor, kaç ay e devlette hiç güncelleme yapılmadığı oldu herkes yardım paraları nı çekti herşeyi sorun etmeyiniz daha ayın 7 si 9/10 itibibariyle 1/2 il yatar 13/14 den sonra iller seri sekilde yatmaya başlar ,
    hayırlı geceler

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    1 Konu

Eylul. 8 de engelli yada 65 maasi alanlar maaslar bu gun yatmis haberiniz olsun

kızıl elma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı serbetcimehmet Nickli Üye
    den Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu sayfa e devlette güncellemelerin paylaşıldığı sayfamı daha yatan il yok 3/4 sayfa sadece güncellemler konusulmakta her ilin güncellmeleri değişik olabiliyor, kaç ay e devlette hiç güncelleme yapılmadığı oldu herkes yardım paraları nı çekti herşeyi sorun etmeyiniz daha ayın 7 si 9/10 itibibariyle 1/2 il yatar 13/14 den sonra iller seri sekilde yatmaya başlar ,
    hayırlı geceler
    Çok doğru

SM-G532F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

kızıl elma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı serbetcimehmet Nickli Üye
    den Alıntı Mesajı göster
    hayırlı geceler
    Çok doğru aceleye gerek yok.

SM-G532F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

yunus bozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

izmirli arkadaşlar benim e devletimde eylül ayı güncellenmiş yazıyor fakat ödeme 13 de diyor haberiniz olsun 13 de hesap aktif olacaktır bilginiz olsun.

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    4 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı orcunaral Nickli Üye
    SMS Activatedden Alıntı Mesajı göster
    3 aylıklar gitti teke düştü para pul oldu 503 lira buay obur ay 433 lira biraz zaman geçsin 15 günde bir ödenir 215 lira sonrada hic odenmez
    Orcunaral heryerde sayfa kirliliği yapıyorsun alakasız konu yazmakla. Yeter artık bu sayfa Eylül 2018 evde bakım sayfası sen 2022 aylığı 502 derdindesin. Lütfen kapat artık bu mevzuyu. Her sayfaya bunu yazıp durma
    gecelerinhakimi16 bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı mehata19 Nickli Üye
    den Alıntı Mesajı göster
    Orcunaral heryerde sayfa kirliliği yapıyorsun alakasız konu yazmakla. Yeter artık bu sayfa Eylül 2018 evde bakım sayfası sen 2022 aylığı 502 derdindesin. Lütfen kapat artık bu mevzuyu. Her sayfaya bunu yazıp durma
    Orçun Bey eşinin rahatsızlığı nedeniyle bakım parası almaktaydı. İnternetten biraz araştırırsanız yaşadığı zorlukları görürsünüz.. Orçun beyin eşi kısa süre önce vefat etmiştir ve iyi niyetle bu sayfadan kendisinin mesajlarından 2022 takip edenlere bir mesajlık bir duyuru yapıyor. Bu nedenle bakım maaşı sayfasında takipçileri okabilir. Her ne kadar sayfanın kullanımı konusunda haklı olsanız da kullandığınuz üslup yanlış. İnsanların müsamaha ve anlayış kelimelerini hayatlarına katmaları dileğiyle.

Üye
    SMS Activated

Bahsedilme
    4 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı mir33 Nickli Üye
    SMS Activatedden Alıntı Mesajı göster
    Orçun Bey eşinin rahatsızlığı nedeniyle bakım parası almaktaydı. İnternetten biraz araştırırsanız yaşadığı zorlukları görürsünüz.. Orçun beyin eşi kısa süre önce vefat etmiştir ve iyi niyetle bu sayfadan kendisinin mesajlarından 2022 takip edenlere bir mesajlık bir duyuru yapıyor. Bu nedenle bakım maaşı sayfasında takipçileri okabilir. Her ne kadar sayfanın kullanımı konusunda haklı olsanız da kullandığınuz üslup yanlış. İnsanların müsamaha ve anlayış kelimelerini hayatlarına katmaları dileğiyle.
    mir33 bu sitedeki; evde bakım ve 2022 sosyal yardımlarını takip eden herkes ekonomik sıkıntılı olduğu için devlet tarafından araştırılıp hakettikleri için bu yardımlar bağlanmış insanlar.Herkesin kendine göre borcu ödemesi var.Eşi vefaat etmiştir doğrudur.Allah rahmet eylesin.Bu arkadaşın takipcisinden bahsediyorsunuz.Bu arkadaş neyin duyurusunu yapıyor?Maaşlar 3 aylıktan aylığa dönmüş.Borç almış.Sorumlusu site yönetimi.Bumudur duyuru?Her sayfada aldığı boırcu yazmak zorundamı?Bu şekildemi insanları bilgilendiriyor?Bırakın böyle boş muhabbetleri.Şuan ben size yazarak bile bu sayfayı kirletiyorum.Bu sayfa Eylül ayı evde bakım ücretini alanların aldığını paylaşması gereken ve o ili takip eden kişilerin bankaya gidip almaları için yardımcı olacak bir sayfa.Ama nedense 2022 ve eylül ayı bakım ücretleri sayfasında bu kişinin borcu ve site yönetimini suçlamaları var.Buna tepkiyse üslubumdaki yanlış siz haklısınız.Benim kimlere ne borcum olduğunu her sayfada yazıp sizlere bilgilendirmem doğrumu?

Üye

Bahsedilme
    11 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı mehata19 Nickli Üye
    den Alıntı Mesajı göster
    mir33 bu sitedeki; evde bakım ve 2022 sosyal yardımlarını takip eden herkes ekonomik sıkıntılı olduğu için devlet tarafından araştırılıp hakettikleri için bu yardımlar bağlanmış insanlar.Herkesin kendine göre borcu ödemesi var.Eşi vefaat etmiştir doğrudur.Allah rahmet eylesin.Bu arkadaşın takipcisinden bahsediyorsunuz.Bu arkadaş neyin duyurusunu yapıyor?Maaşlar 3 aylıktan aylığa dönmüş.Borç almış.Sorumlusu site yönetimi.Bumudur duyuru?Her sayfada aldığı boırcu yazmak zorundamı?Bu şekildemi insanları bilgilendiriyor?Bırakın böyle boş muhabbetleri.Şuan ben size yazarak bile bu sayfayı kirletiyorum.Bu sayfa Eylül ayı evde bakım ücretini alanların aldığını paylaşması gereken ve o ili takip eden kişilerin bankaya gidip almaları için yardımcı olacak bir sayfa.Ama nedense 2022 ve eylül ayı bakım ücretleri sayfasında bu kişinin borcu ve site yönetimini suçlamaları var.Buna tepkiyse üslubumdaki yanlış siz haklısınız.Benim kimlere ne borcum olduğunu her sayfada yazıp sizlere bilgilendirmem doğrumu?
    sayfa kirleniyosa yazma ozaaman ne yapalım simdi sen kızıyon diye yazmayalımmı sanane karsess bos muhabeti esas sen bırak benide bunaltmaaa bakkk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)