Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Like Tree4Beğeni

Konu: bakıcı değişikliği olursa maaş kesilir mi ?

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

bakıcı değişikliği olursa maaş kesilir mi ?

Sponsor Bağlantılar

arkadaşlar şu an bakıcı maaşı devam ediyor.bakıcı değişikliği yapmayı düşünüyoruz.bakıcı değişikliği olursa heyet tekrar gelecek ama evrakları tekrar falan isterler mi kesilir mi maaş ya da yeniden değerlendirme mi olur yoksa sadece yeni bakıcıyı görmek için mi gelirler ?

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu

Bakıcı değişikliği için bir dilekçeyle başvurunuz. Belki maaşta 1 ay kadar bir aksama olabilir yeni bakıcı adına hesap açılması falan maaşı aksatabilir fakat yeniden bütün evrakları isteyeceklerini zannetmiyorum.

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı gülümse_hayata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakıcı değişikliği için bir dilekçeyle başvurunuz. Belki maaşta 1 ay kadar bir aksama olabilir yeni bakıcı adına hesap açılması falan maaşı aksatabilir fakat yeniden bütün evrakları isteyeceklerini zannetmiyorum.
    peki gülümse abla heyet gelmesine gerek var mı eski ve yeni bakıcıyı kuruma götürüp halletme şansımız var mı ya da heyet geldi diyelim sadece yeni bakıcıyı görmek için mi gelirler hesap açın mi derler? geldikleri zaman yeni bakıcının bakamaz olduğuna karar verdiler nasıl olacak hesap açmayın mi derler kesilecek mi derler aklımda çok soru var

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı gülümse_hayata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki gülümse abla heyet gelmesine gerek var mı eski ve yeni bakıcıyı kuruma götürüp halletme şansımız var mı ya da heyet geldi diyelim sadece yeni bakıcıyı görmek için mi gelirler hesap açın mi derler? geldikleri zaman yeni bakıcının bakamaz olduğuna karar verdiler nasıl olacak hesap açmayın mi derler kesilecek mi derler aklımda çok soru var

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

gülümse abla yazdığım son sorulara cevap verebilir misin ?

Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu

Yeni ve eski bakıcı birlikte gidebilir dilekçe verilerek bakıcı değişikliği talebinde bulunulabilinir. Yeni bakıcı hasta kişiye bakabilecek durumda ise aynı adreste ikamet ediyorlarsa sorun çıkmadan değişiklik yapılacaktır. Eve gelip bakılırmı geldiklerinde tam olarak ne sorarlar ne yapmanızı isterler bilemiyorum.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Kesilmez 1 ay falan kesilir evraklar için

SM-P602 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Eşim adına olan bakımı başvurumuzu yapıp annem adına yaptık.yeni hesap da açtık.gecen ayda eski hesaba yattı ama bu ay maaş yatmadı.aradığımda da sosyal hizmetlerden gelip onaylanması gerektiğini söylediler.bir buçuk ay oldu kşmse gelmedi ve bankadan bana yeni hesap için verdikleri kağıtta duruyor bende.kendim göndereyim dedim eşimle o kağıdı almadılar.görevliler kendileri gelip alacaklarmış.da ne zaman?bir buçuk ay oldu ve maaş da yatmadı.mağdur oldum hem de çok.bilgisi olan varsa lütfen bişeyler söylesin.ne yapmalıyım

Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu

@erdal kiraz

Malesef böyle aksaklıklar olabiliyor illerdeki yoğunluğa göre bakıcı değişikliklerindede ilk başvurulardada bu türden gecikmeler olabiliyor. Görevlilerin kendisinin gelicek olması inceleme için dir gelip görmek istemeleri normal bir süreçtir. Bana kalırsa bu durumda kurama gidilerek mağduriyetin anlatılması belki işlemin hızlanması açısından etkili olabilir başkada yapılabilecek birşey yok gibi gözüküyor.

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Ben gidemiyorum ama eşim uğradı bugün hicbirşekilde bir zaman vermiyolar.ve ben çok mağdur durumda kalıyorum.böyle beklemek çok zor.önümüzdeki ay da tehlikeye giriyor ondan endişe ediyorum.hayır bana deseler ki sizin maaşınız şundan sebep kesildi anlayacağım.hiçbirsıkıntı gözükmüyo diyolar ama eve de kimse gelmiyo iki aydır.ve maaş da yatmıyo.öylece bekleyecekmişim.

LG-M250 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)