Like Tree3Beğeni

Konu: Işe girersem evde bakım maaşı kesilir mi

Sevda karakiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    4 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı orcunaral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozaman bizde girseydik işe ben 8 sene eşime baktim o paryla baktm engeli ayligi+ bakim ayligi = saten 2000 tl yapiyo asgari ucret gibi neden gecinilmesin ki belediye destegide var bunun yaninda yiyecek yardimi komur yardimi bizlere veriyolar hepsiniz toplarsak 2500 asiyo zaten daha bu devletimiz ne yapsin bide işemi soksun bizleri
    Ben hiç bir hakdan yararlanmıyorum sadece evde bakım maaşı alıyorum dediginiz yardımların hiç birini almıyorum belediye desteğine müracaat ettim kabul edilmedi Kimseye de muhtaç olmamak için ise girmeyi düşünüyorum ama diyorum ya kimse kimsenin neler çektiğini bilemez neyse kapatalim bu konuyu ben fikir almak için yazdım mübarek sizde resmen yargıladınız olsun diyim ne diyim ki başka

SM-J510FQ cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Üye

Bahsedilme
    11 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Sevda karakiraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiç bir hakdan yararlanmıyorum sadece evde bakım maaşı alıyorum dediginiz yardımların hiç birini almıyorum belediye desteğine müracaat ettim kabul edilmedi Kimseye de muhtaç olmamak için ise girmeyi düşünüyorum ama diyorum ya kimse kimsenin neler çektiğini bilemez neyse kapatalim bu konuyu ben fikir almak için yazdım mübarek sizde resmen yargıladınız olsun diyim ne diyim ki başka

SM-J510FQ cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
    Ben sizi yargilamiyorum duzeni soyledim sadece demekki kiriterlere uymuyo bagzi seyler

Üye
    rüyam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Şuan bakım ücreti 1100 lira değil mi hala bu ayda 1100 alınacak başka yardım alamayan bir insan nasıl geçinebilir ki 500 kira verse aylık 400 mutfak masrafı verse şu şartlarda 400 de çok zor da 200 elektrik su odese oldu 1100 zaten hani bunun yakacagı giyeceği günlük ekmeği suyu peyniri zeytini Allah herkesin yardımcısı olsun

SM-A720F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)