Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi DeeJay

Konu: Sanırım bakıcı aylığımız kesildi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Sanırım bakıcı aylığımız kesildi

Sponsor Bağlantılar

Arkadaşlar iyi geceler..sitede eylül 2017 yatan illerde mersin yatti gözüküyor fakat biz kendi hesabımizi kontrol ettik yok yatmamış..
    Gecen sene mersin üniversitesi tıbbi görüntüleme teknikleri eski adıyla radyoloji bölümünü kazandım..1. Sene bittik ten sonra 1 aylik yaz stajı yaptik (geçen ay bitti) staj yaparken üniversite sigorta girişimi yapmış..biz de bildirmemiz gerektiğini bildiğimiz için bildirdik..sanirim bu yüzden kesilmiş...şu an bir iş yapmıyorum ve sigortam halen aktif gözüküyor..yeniden başvursak dikkate alirlar mı..nasil bir yol izlememiz gerekiyor yardimci olursaniz çok sevinirim..

Üye

Bahsedilme
    12 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı DeeJay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi geceler..sitede eylül 2017 yatan illerde mersin yatti gözüküyor fakat biz kendi hesabımizi kontrol ettik yok yatmamış..
    Gecen sene mersin üniversitesi tıbbi görüntüleme teknikleri eski adıyla radyoloji bölümünü kazandım..1. Sene bittik ten sonra 1 aylik yaz stajı yaptik (geçen ay bitti) staj yaparken üniversite sigorta girişimi yapmış..biz de bildirmemiz gerektiğini bildiğimiz için bildirdik..sanirim bu yüzden kesilmiş...şu an bir iş yapmıyorum ve sigortam halen aktif gözüküyor..yeniden başvursak dikkate alirlar mı..nasil bir yol izlememiz gerekiyor yardimci olursaniz çok sevinirim..
    Stajdan aldığınız parayı 12 ye bölmediler mi 12 ye bölüp aylık gelire eklediklerinde gelir aşıyorsa ondan kesilmiştir.

GT-N7100 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı rahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stajdan aldığınız parayı 12 ye bölmediler mi 12 ye bölüp aylık gelire eklediklerinde gelir aşıyorsa ondan kesilmiştir.

stajda para almadık..aslında asgari ücretin üçte birini vermeleri lazım fakat tüm öğrencilere "herhangi bir ücret talep etmediğimize" dair belge imzalattılar..sadece sigorta girişimiz yapıldı
    emrah kaval bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    12 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Öğrenci sigorta girişinden kesileceğini sanmıyorum.

Üye

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Yatmama durumu sadece sizde değil gördüğüm kadarıyla bir çok kişide oldu büyük ihtimal karışıklık yaptılar sosyal hizmetlerde tatilde galiba arayan ulaşamıyor

HTC Desire 830 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Üye

Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Belki evraklarınız yetişmemiştir. Forumdaki yazışmalardan hatırladığım kadarıyla bu tür bildirimlerde eve tekrar kontrole geliyorlar. Sigortanız nedeniyle kesilmiş olsa bile şartları sağlamaya devam ediyorsanız yeniden başvurup maaşı almaya devam edebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)