Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 12311 ... Sonuncu
Like Tree21Beğeni

Konu: Turan Ordusu Kuruldu - Türk Orduları Birleşiyor...

Üye
    kartalreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ad: Kalperen Türkoğlu CCC yer: kalpOder Ötüken - Turan
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Turan Ordusu Kuruldu - Türk Orduları Birleşiyor...

Sponsor Bağlantılar

Turan Ordusu Kuruldu - Türk Orduları Birleşiyor...

turan_ordusu_dunyaya_korku_saldi_h27760-300x209.jpg

İlk etapta Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan ve Moğolistan Turan Ordusuna Katıldı. Sadece bu 4 devletin bünyesinde bulunan 2 milyon 800 binlik asker gücü sayısı bile Başta İsrail ve Çin olmak üzere birçok ülkeyi korkutmaya yetti.

Kurulan Turan Ordusu, NATO gibi görev yapacak. Türk devletlerini tehdit eden dış güçlere karşı orduların bütün imkanlarıyla birlik olup gerekirse silah gücüyle karşılık verilecek diğer görevi ise Müslüman ülkelerin can güvenliği ve dünyada barışı korumak olacak.

Dış basında ise bu haber “Türkler dünyaya karşı birleşti”, “Osmanlı ordusu diriliyor” ve “tehlike kapıda” şeklinde ses getirdi.

Turan Ordusu Kuruluyor mu? | Türkçü Haber | Türkiye ve Türk Dünyası'ndan Haberler

Liza bunu beğendi

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

sallamasyon haber diye buna derim türk devletleri daha içinde birbirini yerken güya ordu kurmuşlar güzel asparagas haber, ne sallamışlar böyle bi ordu kurulacakta nato, çifleşmişmilletler, şangay5lisi izin verecek, bu haber şöyle olmalıydı pyd ordularını kurdu türkiyenin sınırındalar

Üye
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

image001780.jpg

ALLAHIM SANA SÜKÜRLER OLSUN BIZE BU GÜNLERIDE GÖSTERDIN..

Dün itibariyle Azerbaycanda ilk etepta 4 Türk devletinin katılımıyla birleşmiş Türk orduları (TURAN ORDUSU) kuruldu. Kurulan Turan Ordusu, NATO gibi görev alacak. Türk devletlerini tehtit eden dış güçlere karşı orduların bütün imkanlarıyla birlik olup gerekirse silah gücüyle karşılık verilecek diğer görevi ise müslüman ülkelerin can güvenliği ve dünyada barışı korumak olacak.

Turan ordusu birçok alanda; gelişmiş silah üretimi, füze kalkanı, uzun mesafeli füze, savaş uçakları, savaş gemileri, helikopter ve insansız savaş uçakları üretimi içinde ekonomilerini ve bütün güçlerinide birleştirecek. İlk etepta Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan ve Moğolistan Turan Ordusuna Katıldı. Turan ordusunun ilk başkanlığı oybirliğiyle 2014 sonuna kadar birliğin en kuvettli ordusuna sahip olan Türkiye’ye verildi, Türkiye ise daha sonra başkanlığını Kırgızistana devredecek. Sadece 4 devletin bünyesinde bulunan 2 milyon 800 binlik asker gücü sayısı bile Başta İsrail olmak üzere birçok ülkeyi korkutmaya yetti.

Dünya gündemine haber bomba gibi düştü birçok ülkede bu olay haber bültenlerinde son dakika olarak geçti ve Türkler dünyaya karşı birleşti tehlike kapıda manşetleri atıldı. Dünya üzerinde 7 Türk Cumhuriyeti ve 50 nin üzerinde ufak Türk devleti ve eyaleti var. Sadece 7 Türk Cumhuriyetinin bile birleşmesi Dünyanın en güçlü ordusunu oluşturmaya fazlasıyla yetiyor.

https://istihbaratsahasi.wordpress.c...-ordu-projesi/

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

iyi asaparagas haber yazmada üstüne yok döstempat sanki resmi açıklama yapılmış gibide yazıyorsun ya helal olsun, kaynağıda inceledim hiç bir resmiyeti yok çok gülünç adamsın, yazmış olmak için yazma biliyorsan konuş alim sansınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar demiş atalarımız tam seni anlatmış

Üye
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Resmi açıklama yapmıyorum, yapacak konumda da değilim zaten... İnternette gözüme çarpan bir haberi paylaştım. Bugün itibari ile Türkiye nin geleceğini Türk Devletleri nin birleşmesinde görüyorum. Türk Devletleri birleştiğinde askeri, ekonomik, siyasi, askeri alanda karşı konulmaz bir güç durumuna gelecek.

Kültürel, ekonomik, siyasi, askeri hemen her alanda ortak çalışmalar zaten yürütülüyor. Ülke gündemini yakından takip edenler için paylaştığım haberin inanılmayacak bir tarafı yok, isteyenler gerekli araştırmaları da yapabilir... Hakaret etmek ve yorum yazmak arasındaki farkı da düşünmenizi tavsiye ederim.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

şu sözü benim açtığım konuya sen yazmıştın bak ne demiştin( İnternette her okuduğumuza, her gördüğümüze inanacak değiliz.)bu sözüne göre (İnternette gözüme çarpan bir haberi paylaştım)çok kendinle çelişyorsun yine diyorum yazmış olmak için yazma be döstempat ok kardeşim?

Üye
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Amerika kaç eyaletten oluşur, AB kaç devletin toplamıdır. Türk Devletlerinde süper güç olmak için gerekli maddi-manevi bütün zenginlikler var. Turan Devleti yeni süper güçtür anlayana.

Her habere inanmayın demek internetten haber paylaşmayın demek değildir. Allah herkese akıl vermiş düşün, taşın, araştır, soruştur, tefekkür et... Ben inandığım doğruları paylaşıyorum açın bir başlık siz de paylaşın. Okuyanların zekaları doğruyla-yanlışı ayırt eder hele de resimli açıklama olursaaa

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Türk Devletlerinde süper güç olmak için gerekli maddi-manevi bütün zenginlikler var demişsin ama o saydığın tüm ülkeler ya natonun kucağında ya çifleşmiş millettlerin unutma kaç sene önceydi türk ordusu kuzey ırağa operasyon yaptı daha ileri gidersen karşında beni bulursun dendi türk ordusu çekilmek zorunda kaldı geçin bu türk dünyasını birleştirme hayallerini milliyetçiliği bırakıp ümmetçiliğe dönün ümmetin ordusu olsa daha güzel olmazmı zate ALLAHIN İZNİYLE HİLAFET yeniden doğacaktır siz istesenizde istemesenizde

Üye
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Turan Devleti'nin İlk Sesleri

Kırgızistan ile Kazakistan Turan Devletinin İlk Adımını Attı

629x340xturan-devletinin-ilk-sesleri_png_pagespeed_ic_wwogakgnny.jpg

Kırgızistan Savunma Bakanı Abibilla Kudayberdiyev ve Kazakistan Savunma Bakanı İmangali Tasmagambetov, karşılıksız askeri-teknik yardım sağlanması hakkında anlaşma imzaladılar.

ayrıntılar burada: Turan Devleti'nin İlk Sesleri - Ülkü Türk

Mümkünse masal anlatmayalım. Geçmişte Türklerin neler yaptığını iyi araştır. Tüm dünya ülkelerini Çanakkale de boğaz a gömmüştük. Her gün internette Turan Devleti, Türk Birliği haberleri çıkıyor. Gündemi takip edenler bilir. Karşılıksız askeri-teknik yardım ne demek iyi düşün. Resme de dikkatli bak...

Araştırmacı-yazar Oktan Keleş Hocamızın Ümmet Aranıyor yazısı tam da bu konuları anlatıyor... Ümmet Aranıyor / Oktan Keleş / ON ALTI YILDIZ

Türklerin küçük bir kısmı hariç hepsi Müslüman dır. Bırak bu bölücü ağızlarını. Bölücülük şeytanın taktiğidir. Böl-parçala-yok et politikaları yeni değildir. Her yerde hatta aramızda bu tür bölücüler, insan şeytanları olabilir aman dikkatli olalım. Kuran da insan şeytanlarından bahseder. Oktan Hocamızın yazısında da insan şeytanı anlatılmış: İnsan Şeytanı / ON ALTI YILDIZ

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

masalı sen anlatma yılını tam hatırlamıyorum yukarıdada söylemiştim kuzey ığrağa yapılan operasyonun nasıl sonuçlandığını hatırlayalım ileri gitme karşında beni bulursun türk ordusu değil islam halifesinin orduları olacak ALLAHIN İZNİYLE

Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 12311 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)