rahim
    Guest

bankanın görme engelliden vasi kararı istemesi

Sponsor Bağlantılar

değerli site yöneticileri bu gün arkadaş görme engelli kızının bankadakı parasını çekmek için kızıyla birlikte bankaya gittiğinde görme engelli kızın imza atamıyacağını ,parmak basarakta parayı veremiyeceklerini tek yolun vasilik kararı çıkarmaları gerektiğini söylemişler.bildiğim bir sürü görme engelli öğretmen var bunlar maaşlarını çekmek için vas mi tayin ettiler. bankanın böyle bir şey istemeye hakkı var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    126 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Vasilik kararının sadece zihinsel engelliler için istendiğini biliyordum. görme engelliden istendiğini ilkkez duydum.

rahim
    Guest

Cevabınız için teşekkürler. Peki noterden genel vekaletname çıkarsak kaç lira tutar ki bir bilginiz var mı Halil bey. Çekilecek para 800 lira kadar birşey. Vekaletname çıkarmaya değer mii

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    126 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

O konuda net bilgim yok ancak genel vekalaetme öyle çok pahalı bişeyde değil.

Yalnız Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    22
    Bahsedilme
    11 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ağır engelli kardeşim var kardeşim için yetim maşına baş vurduk sgk ya onaylandı konutda almak için biz baş vurduğumuzda dilekcede bildirmiştik konutda öden mesi için bugün sgk yı aradım ankaraya dilekce yazın dediler daha kolay yöntem varmı arkadaşlar

Üye

Bahsedilme
    10 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Yalnız Kartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ağır engelli kardeşim var kardeşim için yetim maşına baş vurduk sgk ya onaylandı konutda almak için biz baş vurduğumuzda dilekcede bildirmiştik konutda öden mesi için bugün sgk yı aradım ankaraya dilekce yazın dediler daha kolay yöntem varmı arkadaşlar
    Kardesım e devlet banka değişikliği bölümünde PTT konutta ödeme var oradan yap işlemi

Üye

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Manevi tazminat davası açmalısınız. Görme engelli imza atamaz ne demek! İnsanlığın bütün zihinsel kazanımlarına nasıl kazma atılıcağının bilinmemesi artık en büyük sorun. Banka yetkilileri terbiyesizmiş.

Yalnız Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    22
    Bahsedilme
    11 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

e devlet şifresini almak için kendi gidip ve kendi imzasını istiyor ptt ye gitme şansı yok

parasini çekemiyor yatmış olmasına rağmen

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)