Bu konudan haberdar edilenler

Like Tree9Likes
  • 1 Post By M.hsyn
  • 4 Post By hancı
  • 3 Post By hancı
  • 1 Post By burhanettin Yaşar

Konu: Engelliler ve aileleri için pozitif ayrımcılık

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Engelliler ve aileleri için pozitif ayrımcılık

Sponsor Bağlantılar

Hayatın her alanında pozitif ayrımcılık istiyoruz.Bu konuda sağlıklı insanların desteğinini bekliyoruz.Zira onlarda engelli adayı.İlk olarak engelli yeşil kart sahiplerinin üniversite hastanelerinde tedavi olabilmeleri için devlet hastanelerinden sevk alma zorunluluğunun kaldırılmasını istiyoruz.
    Bu konuda ne yapabiliriz.Sağlık bakanlığına danıştım,topu sgk ya attılar.Sgk ya henüz ulaşamadım.Şimdi sn.BAKANIMIZ Fatma şahine ulaşmaya çalışıyorum.

mavibalina2012 likes this.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ben olayın cermesini çekenlerdenim biz yeşil kartlılar gss li olunca sevk almaktan kurtulacagız derken şimdi daha kötü oldu adam kandırmaca sözde şimdi herkez sigortalı ama sadece devlet hastanelerine gidebilen sigortalı ben üç yıla yakın zamandır nefrotik sendrom tedavisi görüyordum tıp fakültesi hastaNesinde şimdi sigortalıyım gidemiyorum tedavim yarım kaldı devlet hastaneleri ilgilenmiyor fakulte hastanesi hocası sagolsun insan evladı imiş gereken tahlil leri devlet hastanelerinde yaptır getir diyor bende gerekenleri yaptırıp getiriyorum böyle devam ediyor halimize bak ben bunları bimere daha ayrıntı yazdım neler yazdım neler neler ama sonuç veya cevap alamadım on ay oldu bunlar milleti kandırıyorlar

Üye
    İsen Buga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Bimer cevaplamazsa dava açabilirsiniz. Lakin sorduğunuz soru basit ve anlaşılır olsun..

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

çok basit anlaşılır biçimde yazdım anlamak isterlerse yeşilkartlı iken fakülte hastanelerine gidebilen vatandaş övündükleri gss ile şimdi gidemiyorsa vatandaş soruncada cevabını veremez bu herkese eşitlik bumu herkes sigortalı olacak sigortasız vatandaş kamayacak zengin fakir eşit olacak hak hukuk bumu müslümanlık bumu verin benim yeşilkartımı sigortanız sizin olsun allah için inandım ama kanmışım

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Ben sonradan talihsiz bir olay sonucu engelli oldum, %40 raporun var, şimdiki halime çok şükür daha çok etik hayatım oldu daha çok her yere gide biliyorum, 50 Yaşım Dayım mutluyum, engelli olduktan sonra %60 daha çok çalışıyorum
    Fakat gel gelelim beni engelleyen olay halen güncelliğini sürdürüyor, şansı elinden alınmış kaderine terk edilmiş bir abide gibiyim asla şansına güvenmiyorum hayatımın kör noktası esir düşmüş Devletin gücüne, bir ben mıydım bende olan ben. suçum neydi ey zalim talih.
    İyileşmeyen bir durum, bazen kendimi 99 yaşında gibi hissediyorum oysaki 48 yaşındayım. Yok çaresi Devlet hastalığının, sistem bozukluğunun, neydi günahımız Allahım sen vaed ettiğin gibi. Cennette her insan eşittir herkes 33 yaşındadır, ey vallah Şakır ey vallah Üzeyir ey vallah Halim
    Ben beynemel İstanbul milletinin bir ferdi yim, insan haklarını su gibi öğrendim ezberledi ilkokul çocukları gibi.
    Engelliler asla bulundukları ülkenin sınırları içerisinde tam bağımsız sızlık ve özgür olamazlar çünkü 2_1 hayata yenik düştük ama oynayarak ama oynatlmadan.
    Yinede umudunu yitirmedim kim bilir kaderim deyil ama şansım olur

Gigaset QV830 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz likes this.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)