Hizmet Şartları

Engelliler.gen.tr Platformu'nu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Engelliler.gen.tr, web sitesi ve hizmetlerinin kullanımı aşağıdaki koşullara tabidir. Lütfen dikkatle okuyun.

 

Hizmetin Tanımı

 

Platformumuz, başta engelli bireyler olmak üzere toplumsal sorunlara duyarlı insanları bir araya getirip 'engellilerin sorunlarına nasıl çözüm yolu” buluruz sorusuna cevabının arandığı, bu sorunlara ilişkin fikirlerin, paylaşımların ve bu mücadele alanlarında daha ileri seviyede başarı sağlamak amacıyla, resmi veya gayri resmi kurum, kuruluş ve tüzel kişilerden oluşan bir topluluğun bir araya gelerek aynı amaç uğrana mücadele verilmesi sağlayan online bir hizmettir.

 

Hizmetten Faydalanma

 

Bu Site yalnızca on üç (13) yaş ve üzeri Kullanıcıların kullanımı içindir; 13 yaşın altında herhangi birinin kayıt olma, Site’yi kullanma ya da Site’ye erişme yetkisi olmadığından bu durum Kullanım Şartları’nın ihlali anlamına gelecektir. Hizmet’i ya da Site’yi kullandığınızda 13 yaş ve üzerinde olduğunuzu, bu Sözleşme’nin şartlarını ve koşullarını eksiksiz olarak kabul ettiğinizi ifade ve garanti etmiş olursunuz. Site yönetimi, eğer sizin 13 yaşın altında olduğunuza kanaat getirirse, herhangi bir gerekçeyle, herhangi bir zamanda, yalnızca kendi iradesine dayanarak, haber verme gereği duymaksızın, üyeliğinizi sonlandırabilir, profilinizi, Site’ye gönderdiğiniz herhangi bir içeriği ya da enformasyonu silebilir ve/veya sizi Hizmet’e ya da Site’ye erişmekten alıkoyabilir.

 

Hizmetin Kullanımı

 

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm politikalara uymalısınız. Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize müdahale etmeyin veya sağladığımız arayüz ve talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Yürürlükteki ihracat ve yeniden ihracat denetimini sağlayan yasalar ve düzenlemeler dahil olmak üzere Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da Hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size Hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz. Hizmetlerimizi kullanmanız size Hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde Hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz. Bu şartlar, size Hizmetlerimizde yer alan marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde veya Hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin. Hizmetlerimiz Engelliler.gen.tr’ye ait olmayan bazı içerikler görüntüler. Bu içeriklerin tüm sorumluluğu yalnızca ilgili içeriği kullanıma sunan tüzel kişilere aittir. İçeriğin yasa dışı olup olmadığını veya politikalarımızı ihlal edip etmediğini belirlemek için içeriği inceleyebilir ve politikalarımızı veya yasaları ihlal ettiği kanaatine makul ölçüde varırsak içeriği kaldırabilir ya da görüntülemeyi reddedebiliriz. Ancak bu, içeriği mutlaka inceleyeceğimiz anlamına gelmez, dolayısıyla lütfen her durumda inceleme yapacağımızı varsaymayınız. Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz. Bu iletişimlerden bazılarını devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Hizmetlerimizin bazıları mobil cihazlarda kullanılabilir. Bu Hizmetleri dikkatinizi dağıtacak ve trafik veya güvenlik yasalarına uymanıza engel olacak biçimde kullanmayın.

 

Engelliler.gen.tr Hesabınız

 

Bazı Hizmetlerimizi kullanabilmeniz için bir Engelliler.gen.tr, Hesabınızın olması gerekebilir. Engelliler.gen.tr Hesabınızı kendiniz oluşturabilirsiniz; ya da işyeriniz veya bağlı olduğunuz eğitim kurumunuz gibi bir kuruluştaki yönetici tarafından da size Engelliler.gen.tr Hesabı verilebilir. Size bir yönetici tarafından verilmiş bir Engelliler.gen.tr Hesabı kullanıyorsanız, farklı veya ek şartlar uygulanabilir ve yöneticiniz hesabınıza erişebilir ya da hesabınızı devre dışı bırakabilir. Engelliler.gen.tr Hesabınızı korumak için şifrenizi gizli tutun. Engelliler.gen.tr Hesabınızda veya Engelliler.gen.tr Hesabınız üzerinden yapılan etkinliklerin sorumluluğu size aittir. Engelliler.gen.tr Hesabınızın şifresini üçüncü taraf uygulamalarında kullanmamaya çalışın.

Giriş

Giriş