1.2 milyon haneye yardım

Kasırga

Üye
Üye
Arkadaşlar yeni yapılan 1.2 milyon haneye 1000 tllik yardımı alan var mı

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kasırga

Üye
Üye
Arkadaşlar bilgisi olan yokmu bu 1000 tl yardım kimlere verildi

serbetcimehmet

Üye
Üye
pandemi de baslarda verilen bir 1000 tl var ondan başka haberim de yok almadım da

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu önceden verilen yardım. Yeni yapılacak yardım değil yani.

Kasırga

Üye
Üye
Bu bayramda verilen Bi yardım eski değil

septik

Editör
Editör
[MENTION=25221]Kasırga[/MENTION]

Bakanlık son yardımı kendi belirlediği kişilere yaptı sanırım, çünkü herhangi bilgi paylaşmadı. Sadece ödeme yaptığı konusunda açıklama yaptı.

Mehmet.00

Üye
Üye
Tekrar 1000 TL veriyorlar 2022 dahil mi buna

serbetcimehmet

Üye
Üye
nerden aldiniz haber kaynaginiz nedir. doğruluğu güvenilir mi bu paylaştığınız haberin.3 faz odemeler yapıldı bayramdan once 1.2 gazdan istifade edenler yararlanamıyor bilindiği kadarıyla 4. faz odemesi suan icin yok daha diye biliyorum ama ben sizden baska duymadım bu haberi

Kasırga

Üye
Üye
Bi akraba daha önce aldığı halde bayramda mesaj gelmiş 1000 çıktığına dahil

nasip

Üye
Üye
Evet arkadaşlar 1000 tl yeni yardım ben 4442827 gaziantep şahinbey sydv aradım sordum 2022 liyim ama bana verilmemiş kimlere verildi dedim bilgi paylaşılamıyormus

serbetcimehmet

Üye
Üye
Evet doğru bilgi paylaşimi yapmazlar ancak sen yardim aliyorsan senin alalip amaladigina bakabilir cevap verebilir, arkadasin olayina gelince bildiğim tekrar bir 1 bin tl yardim yapilacagi yada yapildigi yönünde bakanlik ve devletce bir bilgi paylaşimi olmadi bildiğim kadariyla , ben böyle bir haberi kaçirdim mi bilemem evde bakim maaşi alanlar bu yardimdan birinci fazda yararlandilar ki olmuş olsa alanlardan haberi olan yada ceken olur bilgi paylaşimi yapilirdi buradan, ya o arkadas bagli oldugu sydv dan yardim aldigi için bayram harçligi yada maddi yardim talebinde bulunmustur o şekilde belki ona bir ödeme çikmiş olabilir diye düşünmekteyim.

nasip

Üye
Üye
Evet doğru bilgi paylaşimi yapmazlar ancak sen yardim aliyorsan senin alalip amaladigina bakabilir cevap verebilir, arkadasin olayina gelince bildiğim tekrar bir 1 bin tl yardim yapilacagi yada yapildigi yönünde bakanlik ve devletce bir bilgi paylaşimi olmadi bildiğim kadariyla , ben böyle bir haberi kaçirdim mi bilemem evde bakim maaşi alanlar bu yardimdan birinci fazda yararlandilar ki olmuş olsa alanlardan haberi olan yada ceken olur bilgi paylaşimi yapilirdi buradan, ya o arkadas bagli oldugu sydv dan yardim aldigi için bayram harçligi yada maddi yardim talebinde bulunmustur o şekilde belki ona bir ödeme çikmiş olabilir diye düşünmekteyim.

başkan ben sordum yeni yardım yapıldı ama size verilmemiş denildi yapılan yardım daha bir haftalık

nasip

Üye
Üye
bide bu yardım parası halktan sms ile toplanan biz bize yeteriz kampanyasından geriye artan parayı 1.2 milyon kişiye daıtmıslar hanede olabilir

serbetcimehmet

Üye
Üye
başkan ben sordum yeni yardım yapıldı ama size verilmemiş denildi yapılan yardım daha bir haftalık
yok kardeşim sana sözüm yok
demek istediğim ben boyle bir yardim yapıldığı haberini duymadım demek istedim alanlar olabilir yapılmışsa olabilir kim hangi gurupta aldı bu ikinci bin tl yardimi ki varsa digerli de almalı söylemek istediğim bu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serbetcimehmet

Üye
Üye
bide bu yardım parası halktan sms ile toplanan biz bize yeteriz kampanyasından geriye artan parayı 1.2 milyon kişiye daıtmıslar hanede olabilir
he bak bu dediğin olabilirliği var fakat evde bakim ücreti alanlar sydv kayıtlı kömür elektirik indirimi evde bakim ücreti 2022 maasi alanlara direk yansıması gereken yardim gruplarından istifa ede edebileçekler kapsamindadir

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serbetcimehmet

Üye
Üye
bu verdiğiniz linkte bakıldıgında 1.2.3 faz ödemeleri ile ulaşılan 1000 tl lik yardımın yapıldıgı bilgisi var 2 defa verildiğine dair bir bilgi paylaşımı yok burada,

deadly_sin

Üye
Üye
bu yardımın sadece ve sadece, akp üyelerine yani fişledikleri kişilere verildiğini anlamak çok zor olmasa gerek!!!

nasip

Üye
Üye
bu verdiğiniz linkte bakıldıgında 1.2.3 faz ödemeleri ile ulaşılan 1000 tl lik yardımın yapıldıgı bilgisi var 2 defa verildiğine dair bir bilgi paylaşımı yok burada,

bakanın acıklamasına bakarsanız listedeki biz bize yeteriz türkiye kampanyasını ve hane yardımı oldugunu görürsünüz başkan

Tekerlekli Sandalye