1 yıl süreli emeklilik kontrol

Halil bey iyi günler 1 yıl süreli raporumla geçen sene emekli oldum yeni rapor için sgk beni hastaneye sevk etti hastanden verilen puan %44 sürekli ibareli 2 aydır emekli maaşım kesildi sizden ricam bu raporla emekliliğim sürekli olurmu? Kesilen emekli maaşım toplu halde yatırılırmı saygılar.

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

[MENTION=16393]knckl[/MENTION] Bu raporla emekli maaşı almaya devam edersiniz. Ancak maaşınız neden kesildi ki? Raporu verilen tarihten önce yenileyip SGK ya göndermediniz mi?

[MENTION=16393]knckl[/MENTION] Bu raporla emekli maaşı almaya devam edersiniz. Ancak maaşınız neden kesildi ki? Raporu verilen tarihten önce yenileyip SGK ya göndermediniz mi?

Halil bey ağustosta müracat ettim hastane yoğun diye 10 ekime gün vermişlerdi ilk raporum 1 yıl kontrollü süreli gelmişti o yüzden emeklilikte 1 yıl kontrollü geldi yeni raporum sürekli emekliliğimde sürekli olurmu yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Yeni aldığınız rapor sürekliyse ki öyleymiş kuvvetle muhtemel emekliliğinizde sürekli olur. Raporu geç yenilemenizde sizin kusurunuz yok bu nedenle maaşınızın kesilmesinde sizin bir ihmalinizde yok ancak bunu SGK ya anlatabilirmisiniz daha doğrusu anlayıp maaşınızı toplu verirlermi doğrusu çokta birşey diyemiyorum.

Geri