10 Üyemize Tekin Rıza’nın Lukaşdina Romanı Hediye

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhabalar,

Engelliler.gen.tr Platformu üyesi 10 kişiye Tekin Rıza’nın Lukaşdina adlı romanı hediye edilecektir.

Kitabı isteyenler konu altına yorum yazarak istekte bulunabilirler. Kitabı isteyen üyelerimizin sayısı 10 kişiyi geçerse çekiliş yapılarak kitap kazananlar tespit edilecektir.

Önemli not: Çekiliş sonucu veya çekiliş olmadan kitap hediyesi kazanan üyelerimiz açık adresleriyle birlikte telefon numaralarını da bana özel mesajla yoluyla yazmaları rica olunur. Kargo PTT ile yollanacağından kişinin evde olmaması halinde telefonla PTT tarafından aranıp bilgilendirme yapılıyor. Son başvuru tarihi 30 Mart 2015

Kitap Özeti:
0.jpg
Tekin Rıza Keskin, ilk romanı Lukaşdina’da okurlarına İstanbul’da mütevazı bir bar çevresinde yoğunlaşan yaşam kesitleri sunuyor; yani kendi ifadesiyle günümüzde de süregelen
“Kabile kültürü”nden örnekler veriyor.Lukaşdina’da, savrulmuş, çürümüş, amaçsızlaştırılmış bireylerin yaşama tutunma arzuları var.
“Cebinizdeki roman”a mutluluğu, dayanışmayı,aşkı arayanların bocalayışları, çelişkileri yansıtılmış. Bu kitapta, kendi geçim sorunu dışında
içinde yaşadı¤ı toplumun farkında bile olmayan insanların fotoğralarını bulacaksınız. Nil'denIrmak'a, Melisa'dan Mutlu'ya, Cihat'tan Özlem'e,
Okşan'dan Tan'a, Badel'den Tuğba'ya, tanıdığınız tüm Lukaşdina kahramanlarının ilişkiler zincirine dolanacaksınız. Onların, çoğu sevgiye dayanmayan dostlukları, aldıkları darbelerve parçalanışları yer alıyor Lukaşdina’da.Sözün özü “Keskin” tavırlı gözlemleriyle yaşama yöneltilmiş koskoca bir mercek Lukaşdina...

Kitap hediyeleri gönlü güzel üyemiz Cenap kardeşimiz tarafından yapılmaktadır. Kendisine bu güzel jesti için teşekkür ediyoruz.

R

rahim

Guest
cenap rumuzlu kardeşimize selam jestinden dolayı kendisini kutlarım.
kitaptan bir adet gönderirse sevinirim.

noviden

Üye
Üye
Cenap beyi bu ince davranışından dolayı yürekten kutlarım. Bende bu güzel kitabı okumak çok isterim ,şansım olursa çok emmnun olurum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kendimide ekleteyim kitap isteyenler listesine. Anlaşılan kimsenin kitap okuma gibi bir alışkanlığı yok. :)

Murat.Y

Üye
Üye
Bende bende :) Hatunuma istiyorum 1 dene de bana lütfen :)

Murat.Y

Üye
Üye
Halil Bir ara Facebook, Twitter, Skype şifreleri nasıl kırılır kitaplarını yada kız & erkek tavlama sanatı hakkında kitaplar var onlarıda hediye olarak ver sana zahmet :p

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Bugün benim şanslı günüm bende istiyorum çekilişe katılmak mümkün mü acaba?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) İşte mutluluk bu! bazen hiç ummadığın anda aldığın güzel bir haberde, bazen bir çekilişe katılma hakkında saklı...umut dünyası işte ya çıkarsa???

Kitap okuma alışkanlığını sevdirmeye çalışan, okumaya teşvik etmek amacıyla kitap hediyesinde bulunan cenap arkadaşıma teşekkür eder, bu çekilişe katılmak isteyen tüm okursever arkadaşlarıma da bol şanslar dilerim :)

sinandeniz

Üye
Üye
a yeni gördüm başlığı halil arkadaş banada benide çek çekilişe :)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bende istiyorum özetine bakılırsa okunması gerekilen bi eser

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Konu altına yorum yazan tüm arkadaşlara kitapları gönderilecektir. Lütfen bana özel mesaj yolu ile adresinizi ve telefon numaranızı iletin. :)

R

rahim

Guest
halil bey kitaplar gönderilmeye başlandı mı?ve adres bilgilerini göre kitap gönderilecek kişilerin isim listesini yayınlarsanız sevinirim.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Konu altına mesaj yazan herkese kitapları yollanacak. Herkesin aynı gün kargoya verilecek. 1-2 kişi adresini iletmedi. onları bekliyorum. onlardan adres bilgileri alır almaz yollayacağız.

Kara Kartal17

Üye
Üye
Bende katılırdım ama haberim olmadı.Nasip değilmiş demek ki :)

cenap

Üye
Üye
halil bey adresleri bekliyorum kitapları göndermek için benim profilimde silinmiş bir türlü giriş yapamıyor mesajları açamıyorum

sinandeniz

Üye
Üye
Kitaplar ne oldu Kitaları Hediye edecek olan arkadaşımız vaz geçti galiba hediye etmekten bu konuda Sayın site yöneticimiz Halil bey den yorum beklemekteyiz buyrun Halil bey söz sizde ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Engelliler.gen.tr sitesinde bir hediye verileceği söylenir ve bu konuya site sahibi olarak ben müdahil olursam (ki konuyu açarak müdahil olmuş durumdayım) verilen söz yerine getirilir. Kitapları gönderecek olan arkadaşımız bu ara yoğunluktan kargoya gitme fırsatı bulamamış. yarın öbürgün kitaplar kargoya verilecek. Ayrıca hiç bir karşılık beklemeden kitap hediye edeceğini söyleyen kişi göndermeyeceği kitap için neden konu açtırsın dimi?
Üstelik bu arkadaşımız ilk defa kitap hediye etmiyor. daha öncede 2-3 defa bu şekilde kargo parasınıda cebinden vererek kitap hediyesi yaptı.

R

rahim

Guest
cenap kardeş kitap bugün elime ulaştı.teşekkür ederim.hayatta hep mutu olman dileğiyle

Murat.Y

Üye
Üye
Selam..

Önce Cenap beye sonra sana kendim ve eşim adına teşekkür ederim Halil, kitap bugün geldi.. Başarılarınızın devamını dilerim :) Hoş kalın..

Tekerlekli Sandalye