%100 bakıma muhtaç sağlık raporum iptal edildi!

murat tekin

Üye
Üye
durum aynen şöyle benim annem 100/100 raporlu bakıma muhtaç diye.açık kalp amaliyatı oldu ayrıca sağ kolu dirsekten aşağı yok.ve sinir hastası.ve bunlar doktor raporu ile ömür boyu özürlü diye belirtilmiş durumda.
bu rapora rağmen ocak ayı içinde kontrole gelen ekip bakım parasını iptal etmiş.2 gün önce elime geçen belgede aynen şu yazıyor yapılan kontrolde hastanın bakıma muhtaç olmadığı anlaşıldığından bakım ücreti iptal edilmiştir.
elimizde bulunan doktor raporu yalan mı söylüyor.bu gelen ekip doktorlardan daha iyi mi biliyor.yada bu kesilmenin başka bir sebebi var ama bunlar böylemi söylüyor.
kontrole geldiklerinde hasta her zaman olduğu gibi yatağındaydı.
site adminlerinden ve bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.şimdi benim ne yapmam gerekiyor.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hastanız öz bakım ihtiyaçlarını (banyo, tuvalet, yeme içme, elbiselerini giyinme gibi) tek başına yapabiliyor mu?

R

rahim

Guest
tamam da arkadaşım başlıkta rapor iptal edildi diyorsunuz.konunun içeriğini okuduğumuzda raporun değil bakım parasının iptal edildiği yazıyor.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sayın Halil Yılmazında söylediği gibi hastanız kendi bir takım ihiyaçlarını giderebilir haldemi? Şayet böyleyse eve gelen yetkililer bakım maaşı almasının uygun olmadığı kararına varmıştır. Tekrar kuruma başvuru yapıp bir dilekçeyle itirazda bulunabilirsiniz. İnceleme için tekrar gelinip yeniden değerlendirilebilir.

murat tekin

Üye
Üye
Başlık yanlış olmuş özür.arakadaşlar hastanın 1 kolu yok açık kalp amaliyatı olmuş.ayağa kalkarken bile yardıma ihtiyacı var.banyo yada tuvalet ihtiyacını yapabilse ne mutlu bize.neyse en iyisi pazartesi bir dilekçeyle itiraz etmek.cvp lar için teşekürler

B

BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM

Guest
nasıl iptal etmişler anlamıyorum saçma sapan bişey 100 de 100 raporu var hastanızın agır özürlünün anlamı zaten başkasının yardımı olmadan hayatını idame ettiremez demek bide eve kontrole geliyorlar kanun kanunla çelişiyor aslında olması gereken agır özürlü raporu almak eve kontrole gelmemelerii lazım sizin yapmanız gereken itiraz edin hemen eve tekrar heyet gelir

Tekerlekli Sandalye