18 yaş ve evde bakım maaşı

kolera

Üye
Üye
Merhaba,otizmli oğlum 18 yaşına girdi, bakım maaşımiz bu sebeple kesilir mi çünkü raporumuz çocuk hastanesinden ve süre olarak bitmedi fakat 18 yaşına girince geçersiz olcak denilmisti hasteneden yeni rapor için başvurdum onun da heyeti iki ay sonraya verildi.

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Merhaba,otizmli oğlum 18 yaşına girdi, bakım maaşımiz bu sebeple kesilir mi çünkü raporumuz çocuk hastanesinden ve süre olarak bitmedi fakat 18 yaşına girince geçersiz olcak denilmisti hasteneden yeni rapor için başvurdum onun da heyeti iki ay sonraya verildi.
Merhaba raporunuz yaş dolayısıyla geçersiz olacaksa büyük ihtimal kesilme durumu olabilir. Pandemi devam ettiği için biten raporlar uzatıldı ama bu sizi kapsar mı onu tam bilmiyorum.

kolera

Üye
Üye
Bu durumu yaşamış arkadaşlar var mı acaba aranizda

egem4535

Üye
Üye
2006 da %80 raporumuz var ve süresiz sıkıntı yaşamadık. Yanlız sizin sıkıntı sgk da çıkar. erkek çocuk olduğu için sgk ya gidin işlemleri başlatınki sizin üzerinizden tedavileri devlet karşılasın. sgk bölge hastahanesinden yeni rapor ister malesef...

kolera

Üye
Üye
2006 da %80 raporumuz var ve süresiz sıkıntı yaşamadık. Yanlız sizin sıkıntı sgk da çıkar. erkek çocuk olduğu için sgk ya gidin işlemleri başlatınki sizin üzerinizden tedavileri devlet karşılasın. sgk bölge hastahanesinden yeni rapor ister malesef...
SGK ege üniversitesine gönderdi orada heyete girdik.sonuç sgk ya gönderilecek.Bizim evde bakım maaşı için kullandığımız rapor çocuk hastanesinden o yüzden sorun olabilir mi endişe ediyorum.

Tekerlekli Sandalye