19 Mayıs ve Engelliler Konulu Mesaj Yarışması

lucky luke

Üye
antalya büyükşehir belediyesi tarafından düzenlenen "ŞİMDİ SÖZ HALKIMIZDA" konu başlığı altında 19 mayıs 2012 tarihinde şehirde tüm bilbordlarda yayınlanmak üzere 19 mayıs konulu mesaj yarışması düzenlenmiştir... burdan 9 kelimeyi geçmiyecek şekilde bizlerle ilgili sözlerinizde yardımcı olursanız ben de antalya merkezde 19 mayısta yayımlanmasına dair engelliler.gen.tr olarak en az 2 bilbordda yer alalım derim... engelli ve 19 mayıs, gençlikle ilgili spotlarınızı burdan bekliyorum....

Halil Yılmaz Not: Yarışma Kuaralları

Katılım Koşulları:

1) Katılımcılar mesaj içeriğini 19mayis@antalya.bel.tr adresine en geç 10 Mayıs 2012 saat 17.00’a kadar göndermelidir.

2) Mesaj içeriği en fazla 9 kelimeden oluşmalıdır.

3) Yarışmada yaş sınırlaması yoktur.(Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanları yarışmaya katılamazlar)

4) Yarışmaya katılacak kişilerin ad, soyad, doğum tarihi ve telefon bilgilerini ulaştırmaları gerekmektedir.

5) Yarışma sonunda mesajı başarılı bulunan 5 adayın fotoğrafı ve mesajı outdoorlarda yer alacaktır.

6) Mesajlar jüri tarafından değerlendirmeye alınacak, sonuçlar en geç 14 Mayıs 2012 tarihinde belediyenin resmi twitter sayfası: antalyabb , facebook sayfası: haberci haber ve web sitesi: www.antalya.bel.tr adresinden açıklanacaktır.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Konuyu tam anlayamadım. Ben anladığım kadarını yazayım yanlışsam düzeltin. Antalya büyükşehir belediyesi 19 mayıs konulu 9 kelimeyi geçmeyen mesaj yarışması düzenlemiş. Bide burda "19 mayıs ve engelliler" konulu yine 9 kelimeyi geçmeyecek mesajlar türeteceğiz. Sizde bu mesajları Engelliler.Gen.Tr sitesi bilboardlarda yayınlatacaksınız. Doğrumudur?

lucky luke

Üye
doğrudur... bilbordda mesaj altında engelliler .gen.tr yazacak... daha geniş bilgi resmi internet sitesinde vardır. birde facebook/ haberci haber bizimresmi face sayfamızdır
ben ama forumda anlatamadım istediğimi... sen düzenlersen halil arkadaşların daha anlayacağı şekilde

lucky luke

Üye
kaldıki seçtiğimiz mesajı kendimiz istediğimiz resme montajlarız... baskıya hazır göndeririz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Edit: İlk mesaja yarışma kuralları eklenmiştir.

Tekerlekli Sandalye