2. Çocuk hakkında

03erkan

Üye
Üye
Merhabalar ikiz çocuklarım için annelerine evde bakım maaşı yatmaktaydı raporları Aralık başında yenilendi ve aile sosyal hizmetler müdürlüğüne teslim ettim fakat bugün baktığımda sadece birinin kayıdı gözükmekte neden olmuş olabilir ve pazartesi başvursam bu ay alabilirmiyiz

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Merhabalar ikiz çocuklarım için annelerine evde bakım maaşı yatmaktaydı raporları Aralık başında yenilendi ve aile sosyal hizmetler müdürlüğüne teslim ettim fakat bugün baktığımda sadece birinin kayıdı gözükmekte neden olmuş olabilir ve pazartesi başvursam bu ay alabilirmiyiz
Soysay hizmetleri arayarak net bilgi öğrenebilirsiniz.
Genellikle güncelleme olmayan aylarda ödeme yapılmıyor. Sizin durum farklı 2 çocuk diye belirtiyorsunuz.
Telefonla arayarak da bilgi alabilirsiniz.

alparslan bey

Üye
Üye
Hangi şehirdesiniz

03erkan

Üye
Üye
Hangi şehirdesiniz
Afyon

Bugün arayıp sorduğumda e devlette bazen olabiliyor bizde bi kesinti söz konusu değil dediler benden hariç arayanlarda olmuş 25 ine kadar yatmazsa tekrar bakalım dediler

Tekerlekli Sandalye