2002 özürlü aylığı ve bakım aylığı alanlar vakıflar maaşıda?

alpaslankocaoglu07

Üye
Üye
Merhaba bilenler için soruyorum ben özürlü aylığı alırken eşim benm adıma bakım aylığı alıyor ancak benm sıkıntım şu bu aylıklar bildiğim kadarı ile gelir sayılmıyor vakıflardan aylık talebi yapılablirmi bu durumda 2 eğer yapılamaz ise benm kendi adıma biliğim insanlar hem aylık alırken hemde vakıflar tarafndan yarıdımları alıyor bu nasıl bir şey biz böyle bi baivuru yaprsak sonuç alabilirmyiz . Bu aylıkları alırken selamlar herkese

destiny07

Üye
Üye
2022 maaşı alırken vakıf maaşı vermezler. vakıf maaşı alırkende 2022 maaşı bağlanmaz. mecburen 2022 maaşını iptal edeceksiniz. en iyisi hiç kılllandırmayın devleti elinizdeki maaştanda olabilirsiniz

alpaslankocaoglu07

Üye
Üye
Merhaba tekrar

2022 maaşı alırken vakıf maaşı vermezler. vakıf maaşı alırkende 2022 maaşı bağlanmaz. mecburen 2022 maaşını iptal edeceksiniz. en iyisi hiç kılllandırmayın devleti elinizdeki maaştanda olabilirsiniz

Cevabınz gayet net ancak anlayamdığım şey bizzat benm gibi olan bi aileye vakıflardan yardımlar gelyor ve buna şahit oluyorum buda bi ayımcılık değilmidir madem kural var herkese aynı olmalı bnce ama sizin gibi düşünyorum sadece merak edip öğrenmek istedim teşekkürler kolay gelsin

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşım vakıfa gıda yakacak giyim buşekilkdeki yardımlara müracaatta bulun bu gibi yardımları hata hatta şanslı isen ayda veya 2 ayda 100 TL gibi bi mevla yardımda alabilirsin ben aldım mesela

destiny07

Üye
Üye
evet bazen haksızlıklar oluyor ama bunu sgk görevlileri bilmiyor vatandaş yapıyor haksızlığı bazı hilelerle yapıyorlar bende gördüm sırf devletin verdiği maaşlarla sosyetik olarak yaşaynlar var. hem evde bakım maaşı alıyorlar hem evleri arabaları hemde 2.000 tl maaşları olduğu halde üstüne biyerden daha maaş alıyorlar.şaşırıyorum devlet neden denetlemiyor diye

destiny07

Üye
Üye
memura bugün % 3+3 zam yapıldı bu 2022 maaşına yansırmı ? yani 2022 maaşınada zam yapılırmı

sinandeniz

Üye
Üye
senenin 2. altıncı ayında zaten zamlı alınacak 2022 maaşları yani eylülde zamlı aralıkta tekrar düşer :)

destiny07

Üye
Üye
hmmmm :) sence 2022 maaşlarını her ay verme imkanları varmı mesela her ay 675 tl özür oranına göre

Tekerlekli Sandalye