2003 sigorta girişim 2011 vergi indirimi belgem var. Ne zaman emekli olurum?

ferhat

Yasaklı
Merhabalar VE İYİKİ BU SİTEDE var yoksa kafamızda ki bu cevapsız sorular bizi yer bitirirdi : arkadaşlar 2003 işe girişliyim ssk dan vergi indirim hakkımıda 2011 de hak kazandığımda kaç sende han şartlarda emekli ola bilirim 2003 lerde ra sakatlık raporum var fakat işin cittiyeti ni kavrayamı yıp vergi indirimine baş vurmadık nasip yeni oldu 2003 sikota başlangıçlı 2011 vergi indirimli kaç yılda kaç günde emekli olur cevaplarınızı bekliyorum şimdiden tşk ler

Ferhatcım, yazın biraz okunaksız olmuş. Soruyu tam anlamakta güçlük çekiyorum.
İlk sigortalılık tarihini ay/gün/yıl olarak ve sakatlık oranını yazarmısın lütfen. Ona göre cevaplamaya çalışayım.

Yazıyım abi
işe başlangıç 2003 1. ayı
özür derecemde %40 vergi indirimi bu aya ait doğum tarihim 1978
ankara raporumu yeni tlf la öğrendim onaylanmış
ABİ Dikkat ettim de hemşerimsin ASLEN BAYBURTLUYUM AMA HİÇ GÖRMEDİM fakat çok özledim Bayburt nasıl ; ALLAH CC ölmeden işallah görmeyi nasip eder

19 yıl hizmet süresi ve 4240 prim gün sayısıyla emekli olursun. Vergi indirimi belgesi aldığın için emeklilikte yeni rapor istenmez. Bu arada yolun Bayburt'a düşerse mutlaka beklerim. :) Bayburt anlatılmaz yaşanır dermişim. :)

Abi Ben çocukluğumu bayburt hikayeleriyle geçirdim ,insanlara anlatması zor ,Bnim atalarım o toprakları canları pahasına korudu ,nenelerim namuslarını korumak için bayburt du geride koydu, bayburtlu olmayana anlatmak zor bunu , bayburtlu olmak başaka bişrşeye benzemiyor yemeğin bayburtlu ,huyun bayburtlu suyun bayburtlu hep biryanın bayburtlu , ,:şair demiş ya orda bir köy var uzakta,gitmesekte ,görmesekte ,o köy bizim köyümüzdür, işte bayburtta öyle gitmesende doğmasanda ,görmesende ora senin ,O bayburdun o senin , ŞEN OL BAYBURT ŞEN OL .. i

merhaba halil bey,bizleri aydınlattığınız için öncelik le teşekkür ederiz. %40 vergi indirimi raporum var ilk işe giriş tarihim 01/12/1995, 30 gün oradan sigortalıyım daha sonrası 1998 yılından 2005 yılına kadar bir fiil sigortalıyım 2005 yılından 2012 yılı 10.ayına kadar bağkurluyum o tarihten bu güne kadar da yani 13/04/2013 halen sigortalıyım toplam sigorta prim gün sayım 3042,bağkur 2100 toplamda 5142 gün ediyor malulen emekli olma şartım yerine gelmişmi birde bağkur ssk birleştirmesi yapılması için kuruma baş vurmalımıyım,teşekkür ederim

1.12.1995 tarihinde yaptıklarınız staj değildi değil mi? bu arada doğum tarihiniz 1976 mı?
Bilgileri tam birleştirelim: ondan sonra cevaplarız

kardes mamülen emekli olamazsın amcan %40 rapor ve 3.derce vergi indirimin ile emekli olursun
Hizmet birleştirmesi yapman için kuruma müracaat etmen
Gerekir haydi Hayırlı olsun

Geri