2008 yılı öncesi Engelli emekliliği

Son duyumlarıma göre engellilere emekli olurken raporu sürekli olmasına rağmen tekrar rapor isteniyormuş.Engelli rapor almak istediğinde sürekli olan raporu bu günün şartlarındada raporu düşük verip büyük mağduriyete yol açıyormuş.Bu sonuca göre 2003 yılında Ankara maliye bakanlığından sürekli olarak almış olduğum vergi indirim raporum var ve 2022 de emekli olacam normal olarak emekli olurken vergi indirimime rağmen tekrar rapor almamı isterlermi.

SM-A520F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

[MENTION=19593]berdan_33[/MENTION]
Eğer SSK mensubuysanız SSK mensubu olupta vergi indirimi belgesi alan engellilerden emeklilikte yeni rapor istenmiyor.

Selamın aleyküm halilbey benim işlemlerim son aşamaya geldi emeklilik için SGK başvurdum SGK evraklarimi vergi dairesine yollamış 2ay oldu cevap gelmeyince vergi dairesini aradım bana evrakları Bağcılar eğitim ve araştırma Hastanesi'ne yolladiklarini söylediler boyle birşey neden olmuş olabilir

Lenovo K920 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

SSK mensubu dışında olanlardan durumlarına göre yeniden rapor istenebilir.
[MENTION=17874]alpertnn[/MENTION]
Vergi indiirmi sonucunun bir nüshasının işyerinize gelmesi lazımdı. Neden öyle olmuş bilemiyorum.

SSK mensubu dışında olanlardan durumlarına göre yeniden rapor istenebilir.
[MENTION=17874]alpertnn[/MENTION]
Vergi indiirmi sonucunun bir nüshasının işyerinize gelmesi lazımdı. Neden öyle olmuş bilemiyorum.

Halilbey sonuç işyerine emaille yollamış kar ben vergi dairesine evrağı istemeye gittiğimde evrağı bulamadılar biz bulup yolliyacağız dediler ancak hâlâ gelmedi sorun çikarmı acaba bana bişey olmaz Ankara onaylanmış zaten demişlerdi

Lenovo K920 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Geri