2010 Yılında%70 Rapor aldığım doktor 3 gün önce gözaltına alındı.rapor iptal olur mu?

rivotril

Üye
Üye
Merhabalar Ben 08/10/2010 yılında %70 özürlü raporu ve aynı zamanda %70 vergi indiriminden yararlanıyorum.(rahatsızlığım psikolojik bu arada Beni 8 yıldır takip ediyordu beni en iyi tanıyan doktor du.)Maalesef 3 gün önce benim doktorum gözaltına alındı.Hatta gazetelerde bile çıktı başlık aynen şöyle

Şxxx Yxxxx’a sahte rapor baskını: 10 gözaltı

Engelli olmayan kişilere para karşılığı sakat raporu verip malulen emekli olmalarının sağladığı ihbarı üzerine polisin düzenlediği operasyonda aralarında doktorların ve eczacıların da bulunduğu 10 kişiyi gözaltına alındı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi’ne bağlı Mali Büro ekipleri, yasalarda yer alan ölçüde engelleri olmayan kişilere para karşılığında malulen emekli olmaları için usulsüz ’sakat raporu’ verildiği ihbarı aldı.

Gerekli araştırma yapıldıktan sonra savcılıktan alınan izinle ekipler Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bugün baskın yaptı. (07.05.2012)

Aralarında doktor ve eczacılarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alınırken, bazı evraka el konuldu. Şüpheliler emniyette sorgulanırken, sorgunun uzaması halinde ek gözaltı süresi alınabileceği belirtildi.

Ne kadar doğru bilmiyorum.Ama ben doktorumun böyle bir şey yapacağına inanmıyorum.Şimdi benim sıkıntım raporu aldığım doktor aynı zamanda heyet başkanı idi eğer ceza yerse
doktorluğu iptal edilirse benim durumum ne olur raporum da bir sıkıntı olur mu Lütfen acil yardımcı olursanız sevinirim...

Moderatörün son düzenlenenleri:

kaptan tito

Üye
Üye
sanırım doktorun hastaları imza atıgı raporların hepsi incelemeye alınacak.tabiki tüm baktığı hastalar sahte raporlu olmadıgından içlerinde gercek hastalar oldugunu emniyet ve yetkililer bildiğinden sizde inceleme gireceksiniz.hastalığınız ve oranınız dogruysa sıkıntı olmaz lakin zaman ve sürec sonuçta raporların içinden ayıklama yapacak yaşın yanında kurularda yanacak.kesin olarak bu inceleme sürecinden sizde gececeksiniz.

berkemeteatasoy

Üye
Üye
imzası bulunan tüm raporları sanırım iptal ederler..kısmet işte

rivotril

Üye
Üye
Doktor tutuklanmis bugün benim derdim rahatsızlıgimdan dolayı derdimi tam anlatamıyorum. Ama baska hastanede 2 kez yattım. Orada günü gününe kayitlarim var kullandığım ilaclar v.s oradan epikriz alırım herhalde psikolojik olduğu için anlatmakta zorlanıyorum..

Tekerlekli Sandalye